Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Willa Magnolia dewelopera ATOM Deweloper.
Sprawdź Dewelopera to zbiór informacji dotyczących odbiorów, dzięki którym nabywca pozna standardy już zrealizowanych przez wybranego dewelopera inwestycji. Pracownicy naszej firmy realizują odbiory na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem rynku odbiorów technicznych. Willa Magnolia to inwestycja, w której nasi inżynierowie nie wykonywali odbioru. Gdy inżynier Pewnego Lokalu wykona odbiór techniczny, na stronie pojawi się pierwsza opinia dotycząca inwestycji. W opinii naszych fachowców można znaleźć informacje dotyczące dostrzeżonych podczas odbioru zawilgoceń.
Forum opinii o inwestycji Willa Magnolia
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Willa Magnolia
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?