Lokum Deweloper


Lokum Deweloper - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 17 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 17 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 17 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Lokum Deweloper

TYNKI
średnia 2.0/3 z 17 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.0/3 z 17 odbiorów
OKNA
średnia 2.0/3 z 17 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 3.0/3 z 17 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Lokum Deweloper
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Lokum Deweloper

Lokum Deweloper to firma, która działa przede wszystkim na wrocławskim rynku nieruchomości, będąc tam drugim największym deweloperem. Lokum Deweloper skupia się głównie na realizacjach inwestycji w segmencie premium. Firma ma 16-letnie doświadczenie w realizacji inwestycji na rynku wrocławskim, natomiast od 2016 r. deweloper rozpoczął swoją działalność również w Krakowie. Od 5 lat Lokum Deweloper jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Lokum Deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Prawnicy zatrudnieni w  Firmie Pewny Lokal specjalizują się w analizach  umów deweloperskich i z chęcią pomogą Państwu w przeanalizowaniu zaproponowanego projektu umowy przez Lokum Deweloper.


Odbiór techniczny mieszkania Lokum Deweloper


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Lokum Deweloper.


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Salon - ubytek ramy/klipa okiennego, zarysowanie parapetu zewnętrznego. Sypialnia 1 - pęknięcie tynku w narożniku. Sypialnia 2 - pęknięcie tynku w narożniku, ubytek ramy/klipsa okiennego. Salon - brak dylatacji posadzki na długości > 6m. Brak progu drzwi wejściowych. Balkon - brak obróbki marek montażowych przegrody, odklejona uszczelka dylatacji balkonu powyżej. Komórka lokatorska - brak klucza do zamka, drzwi do regulacji.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Salon z aneksem kuchennym: rysy schodkowe na całej wysokości pokoju. Salon z kuchnią: kąt zewnętrzny 5 mm/ 1mb. WC: pion we wnęce: 7 mm/ 2 mb. Salon z aneksem kuchennym: z zewnętrznej stronie na górze zabrudzenie. Drzwi zewnętrzne (wejściowe): brak obróbki ościeżnicy.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Salon: pęknięcie schodkowe tynku na prawej ścianie, w aneksie nad wyprowadzeniem przewodów, pod grzejnikiem. Rysy na oszkleniu: lewe skrzydło drzwi balkonowych i okno, wady fabryczne oszklenia- pęcherze, wżery- prawe skrzydło okna na prawo od drzwi balkonowych. Sypialnia- pęknięcie tynku przy suficie- lewa ściana, rysy na oszkleniu- prawe skrzydło drzwi balkonowych, podwinięta uszczelka przyszybowa- lewe skrzydło drzwi balkonowych. Sypialnia 1- zarysowany parapet. Sypialnia 2- pęknięcie tynku przy parapecie, rysa na lewym skrzydle, zarysowania parapetu. Łazienka- brak płaszczyzny posadzki-5,5mm/2m. Przedpokój- brak płaszczyzny na dylatacji między salonem w pobliżu drzwi wejściowych- 6mm/2m, brak płaszczyzny na dylatacji między sypialnią 2- 6,5mm/2m, do schowania kable wystające ze skrzynki teletechnicznej, brak uszczelki obwodowej i progowej drzwi wejściowych, uszkodzona cyferka "1" z numeru mieszkania na drzwiach wejściowych, do oczyszczenia szyby balustrady na balkonie (pozostałości kleju), uszkodzenia powłoki malarskiej pochwytu.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Pokój dzienny: “wtopy” na szybie na lewych drzwiach balkonowych, brak osprzętu elektrycznego (dostarczyć termostat oraz zestaw przyłączeniowy grzejnika). Kuchnia: brak osprzętu elektrycznego. Sypialnia 1: zabrudzenia okien i rolet, rysy na prawej szybie, brak osprzętu elektrycznego. Łazienka: brak osprzętu elektrycznego. Przedpokój: brak osprzętu elektrycznego,brak uszczelki ościeżnicy w drzwiach wejściowych, brak zaślepek zawiasów w drzwiach wejściowych.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Pokój oraz wnęka kuchenna: na całej długości widoczne rysy poziome w górnej części ściany. Garderoba: kąt wewnętrzny ok. 1 cm/ 1 mb. Tynk zewnętrzny: uszkodzenie mechaniczne od strony balkonu ok. 1 cm x 1 cm (róg ściany zewnętrznej), bruzdy niezagipsowane po poprawkach elektrycznych. Kuchnia (wnęka kuchenna): rysa długości ok. 2 cm na oknie z lewej strony. Salon: rysa na oknie długości 5 cm. Szafka elektryczna: brak opisanych obwodów. Ogrzewanie: brak 2 głowic termostatycznych.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Sypialnia I: rysy na oszkleniu od strony wewnętrznej i zewnętrznej, zarysowania na powierzchni parapetu, pęknięcia tynku: przy lewym górnym rogu ramy okiennej, od prawej krawędzi parapetu, ubytek tynku i nierówność na ścianie przy posadzce po lewej stronie od wejścia. Sypialnia II: zarysowania na powierzchni parapetu, pęknięcia tynku: przy doprowadzeniu wody do grzejnika (prawa dolna strona), odchyłka kąta zewnętrznego 5 mm/ 1 m. Łazienka: pęknięcia: przy instalacji wanny, ubytki tynku: za grzejnikiem z lewej strony- za głowicą termostatyczną, przy wyprowadzeniu przewodów, nadmiar tynku na ścianie przy szachcie na wys. 1,4 m. Przedpokój: posadzka: obniżenie płaszczyzny posadzki w toalecie na dylatacji. Przedpokój-toaleta 7,5 mm/ 2 m, do poprawy- wychodzący przewód przy dolnej krawędzi skrzynki teletechnicznej. Toaleta: odchyłka kąta- prawy 5,5 mm/ 1 m, Salon z aneksem: zarysowania oszklenia na drzwiach balkonowych, zarysowania ramy drzwi balkonowych od strony zewnętrznej, zarysowania powierzchni parapetów, spękania i odpryski powłoki lakierniczej na górnej kratce dużego grzejnika, pęknięcia tynku przy lewej krawędzi parapetu okna naprzeciw wejścia, odchyłka kąta zewnętrznego (na lewo od wejścia)- 6 mm / 1 m. Balkon: rysy na powłoce lakierniczej na górnej belce balustrady.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Pokój obok salonu: rysy na ościeżnicy od zewnątrz, rysy na parapecie wewnętrznym i pęknięcie w lewym narożniku, parapet należy oczyścić, rysa na ścianie- prawy narożnik parapetu, brak płaszczyzny posadzki- dylatacja w otworze drzwiowym, górna ramka grzejnika- uszkodzenia. Salon: regulacja prawego skrzydła drzwi balkonowych, brak lewej osłonki zawiasu, prawa osłonka uszkodzona, rysy na parapetach: wewnętrznym i zewnętrznym, uszkodzenia mechaniczne ram i ościeżnic, gniazda- poprawki tynkarskie, prawy narożnik pod parapetem-ściana- poprawki tynkarskie- zaokrąglenie pod samym parapetem, zabrudzenie okna z lewej strony (ościeżnica), obawa o mostek termiczny w salonie (wnęka z prawej strony zgodnie ze zdjęciem z kamery termowizyjnej). Aneks: poprawki tynkarskie- podłączenie grzejnika, rysa w prawym narożniku parapetu (ściana), rysa w szpalecie z prawej strony, uszczelka w oknie- do poprawy, rysy na parapecie wewnętrznym i zewnętrznym. Toaleta: brak płaszczyzny posadzki z prawej strony, brak płaszczyzny dylatacji pod otworem drzwiowym. Przedpokój: rysa na posadzce, brak płaszczyzny posadzki- dylatacja między przedpokojem a aneksem, rysy na ościeżnicy, brak płaszczyzny, dylatacja na środku przedpokoju- posadzka. Sypialnia prawa: rysy na parapecie wewnętrznym-ubytek z prawej strony, przedmuch z lewej strony drzwi balkonowych- regulacja, listwa między drzwiami balkonowymi a szpaletą- nie przylega do okna, uszkodzenia ramy i ościeżnicy, 2 rysy na ścianach- przy szachcie, poprawki tynkarskie na ścianie naprzeciwko okna- lekko ponad posadzkę- ubytek przy gnieździe. Sypialnia lewa: skropliny na nawiewniku, uszkodzenia mechaniczne ram i ościeżnic, nieszczelność obu skrzydeł w dolnej części- regulacja, rysa na parapecie zewnętrznym, rysy na parapecie wewnętrznym + pęknięcie z lewej strony, zabrudzenie wewnątrz grzejnika- oczyścić, rysa na posadzce- pod kątem wewnętrznym.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Lokum di Trevi, Wrocław


“Rysy na tynkach, gwóźdź w ściance działowej.”


Czytaj dalej:

Lokum Deweloper inwestycje
Lokum Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Zapoznaj się z przykładowymi opiniami z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Lokum Deweloper.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Lokum Deweloper

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Lokum Di Trevi, Wrocław

Inwestycja Lokum Di Trevi zbudowana przez dewelopera Lokum Deweloper jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Rozarium, Tokary

Inwestycja Osiedle Rozarium zbudowana przez dewelopera Lokum Deweloper jest położona w miejscowości Tokary. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Usterkowość lokali jest w normie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Rozarium Tuchomskie, Trójmiasto

Inwestycja Rozarium Tuchomskie zbudowana przez dewelopera Lokum Deweloper jest położona w mieście Trójmiasto. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.


Zobacz też opinie o innych deweloperach: