Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Kościuszki dewelopera Orlex Deweloper.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Inwestycja Osiedle Kościuszki nie została jeszcze odebrana przez naszych inżynierów. Realizacja pierwszego odbioru sprawi, że strona uzupełniona zostanie o ocenę odbioru technicznego. Opinia zwrotna związana jest bardzo często z informacją dotyczącą stanu tynków i wylewek, które bywają źle wykonane.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Kościuszki
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Kościuszki
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?