Robotnicza –
forum
Robotnicza to budynek mieszkalny w otoczeniu ulic
Robotniczej i Braniborskiej. Budowa konstrukcji gmachu Robotnicza rozpoczęła
się w kwietniu 2020, a potrwa według planu 28 miesięcy. Pracownią w której
powstał projekt budynku jest Q2Studio z Wrocławia. Na parterze budynku znajdować
się będą lokale usługowe, natomiast pod obiektem umieszczono halę garażową dla
mieszkańców. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, by były ustawne, dobrze doświetlone
i funkcjonalne.
Opinie inżynierów o inwestycji Robotnicza
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Robotnicza dewelopera Profit Development.
Na stronie Sprawdź Dewelopera można znaleźć kompendium wiedzy z odbiorów technicznych, jakie wykonane zostały przez inżynierów pracujących dla Pewnego Lokalu. Pracownicy naszej firmy realizują odbiory na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem rynku odbiorów technicznych. Robotnicza nie została jeszcze odebrana przez inżyniera, który pracuje dla Pewnego Lokalu. Już pierwsza ocena z odbioru technicznego zostanie opublikowana na stronie i wskaże liczb usterek, ich powagę oraz ilość. Inżynier, który przekazuje informację zwrotną z odbioru najczęściej doprecyzowuje wady związane ze stanem stolarki okiennej i dostrzeżone zawilgocenia.
Forum opinii o inwestycji Robotnicza
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji