Zarezerwuj

Arche


Arche - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

4.2/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 36 odbiorów
3.2/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 36 odbiorów
4.2/5 obsługa klienta
na podstawie 36 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Arche

TYNKI
średnia 4.3/5 z 36 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.7/5 z 36 odbiorów
OKNA
średnia 3.5/5 z 36 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.5/5 z 36 odbiorów

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą Arche.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Arche
SPRAWDŹ

Deweloper Arche

Arche to firma, która od 1991 r. świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Wśród najlepszych realizacji znajdują się między innymi: Osiedle Albatrosów na Ursynowie, Osiedle Woronicza na Mokotowie i wiele innych na terenie Warszawy i okolic. Łącznie wybudowano ponad 6500 domów i mieszkań. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej (ponieważ do Grupy Arche należy także 12 hoteli) jak i gastronomicznej (Grupa Arche posiada sieć barów).

Umowa deweloperska Arche

Nasza firma pomoże w przeanalizowaniu umowy deweloperskiej, rezerwacyjnej lub przenoszącej własność. Doradcy, którzy pracują dla nas wiedzą, co jest najważniejsze podczas analizowania takiej umowy, zwracają naszym klientom cenne uwagi i dają wartościowe sugestie.

Odbiór techniczny mieszkania Arche

Po wykonaniu stanu deweloperskiego niezbędny jest odbiór techniczny, który możemy zrealizować na zlecenie naszego klienta. Jest on niezbędny przed podpisaniem umowy przyrzeczonej z deweloperem Arche.


Jak możemy Ci pomóc w świadomym zakupie nieruchomości od dewelopera?

ODBIÓR TECHNICZNY MIESZKANIA

Jesteśmy największą w Polsce firmą inżynieryjną. Wykonaliśmy dla nabywców tysiące odbiorów technicznych mieszkań i domów. W ramach usługi odbioru, m.in. weryfikujemy zgodności mieszkania lub domu z Polskimi Normami, projektem i umową deweloperską. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu.

ANALIZA UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Pewny Lokal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie deweloperskim i prawie nieruchomości. Przeanalizowaliśmy tysiące projektów umów deweloperskich i wiemy jakie kruczki umowne są stosowane przez poszczególnych deweloperów. Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy.

ANALIZA STANDARDU WYKOŃCZENIA

Mieszkanie lub dom „w stanie deweloperskim” może oznaczać kompletnie odmienny stan wykończenia, a różnice w stopniu wykończenia mogą przekładać się na dodatkowe koszty, nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Powiemy Ci, czy "stan deweloperski" nieruchomości oferowany od dewelopera odbiega na niekorzyść o normy rynkowej.

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Arche.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Arche

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Osiedle Bema, Warszawa

Inwestycja Osiedle Bema zbudowana przez dewelopera Arche jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest poprawna. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Poloneza, Warszawa

Inwestycja Poloneza zbudowana przez dewelopera Arche jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Zięby 3, Warszawa

Inwestycja Zięby 3 zbudowana przez dewelopera Arche jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Polnych Kwiatów, Warszawa

Inwestycja Polnych Kwiatów zbudowana przez dewelopera Arche jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Usterkowość lokali jest w normie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Kilińskiego 243, Łódź

Inwestycja Kilińskiego 243 zbudowana przez dewelopera Arche jest położona w mieście Łódź. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Villa Imielin, Warszawa

Inwestycja Villa Imielin zbudowana przez dewelopera Arche jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: