Marvipol


Marvipol - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 49 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 49 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 49 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Marvipol

TYNKI
średnia 2.7/3 z 49 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.7/3 z 49 odbiorów
OKNA
średnia 2.0/3 z 49 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.9/3 z 49 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Marvipol
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Marvipol


Marvipol to warszawski deweloper działający na polskim rynku od ponad 20 lat.
Deweloper koncentruje swoją działalność na Warszawie. Firma jest obecna w segmencie mieszkaniowym oraz magazynowym. Przykładowo w stolicy, spółka odpowiada za realizację takich inwestycji jak Cascade Residence, Riviera Park oraz Royal Tulip Warsaw Apartments. Od 2017 roku deweloper jest także obecny w Gdańsku. Deweloper jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Prawnicy firmy Pewny Lokal specjalizują się w analizach umów deweloperskich i chętnie pomogą Państwu w przeanalizowaniu projektu umowy przedstawionej przez Marvipol.

Odbiór techniczny mieszkania Marvipol


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Marvipol:

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Cascade Residence, Warszawa:

“Zarysowania na balustradzie balkonowej, parapety zewnętrzne porysowane i zabrudzone, ubytek szlichty w narożniku salonu, zarysowania na oknie fix (2 sztuki), różnice poziomu szlichty pomiędzy holem a sypialnią po lewej stronie, ubytek na parapecie wewnętrznym w sypialni po lewej, niezgodność gniazd teletechnicznych w sypialni po lewej (w stosunku do projektu), ubytek lakieru na ościeżnicy oraz zarysowania przy wideodomofonie, brak zaślepek zawiasów drzwi wejściowych, spękania przy łączeniu ścian z sufitem, spękania pomiędzy otworami drzwiowymi do sypialni po prawej, ubytek szlichty w większej łazience, skrzydło czynne w sypialni po prawej rysy- 3 sztuki, okno fix pod skrzydłem czynnym- 1 rysa, rysa na framudze okiennej, zarysowany parapet zewnętrzny i wewnętrzny w sypialniach.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Riviera Park, Warszawa:

“Pęknięcie tynku - ściana po prawej stronie w salonie, nierówna ściana nad drzwiami w łazience, do wyrównania naprawione wcześniej pęknięcie poziome  w sypialni, porysowana szyba okna stałego w salonie, okno balkonowe w sypialni do regulacji, brak głowic do grzejników, do sprawdzenia grzejnik w łazience - grzeje słabiej niż pozostałe, ubytek powłoki malarskiej - balustrada balkonowa po prawej stronie.”

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Riviera Park, Warszawa:

“Wypełnić 2 mm szparę między oknem a parapetem w sypialni, do naprawy pionowe pęknięcia tynku na styku słupów żelbetowych  i ścian murowanych w sypialni i salonie (na ścianach międzylokatorskich), ubytki tynku w 2 narożnikach ścian przy wejściu do salonu przy podłodze, zarysowania klamki okiennej w salonie, zarysowania ramy okna w sypialni od zewnątrz, do usunięcia plamy na tynku elewacyjnym przy balkonie, doczyścić płytki, cokoły, obróbkę blacharską (okapniki) płyty balkonowej  i profile okienne i elementy balustrady stalowej na balkonie.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Riviera Park, Warszawa:

“Korytarz-pęknięcie ściany przy sypialni środkowej, brak światłowodu w skrzynce teletechnicznej, drzwiczki do zamocowania w skrzynce technicznej, brak silikonu przy drzwiach wejściowych. Łazienka mała- brak kratki wentylacyjnej, do skucia nadmiar zaprawy na ścianie. Łazienka duża- brak kratki wentylacyjnej. Sypialnia lewa- ubytek na ramie okiennej, pęknięcie ściany wzdłuż nadproża, pionowe pęknięcie ściany po lewej i prawej stronie parapetu, pęknięcie pionowe na ścianie lewej, pęknięcie wzdłuż sufitu przy lewej ścianie. Sypialnia środkowa- porysowany parapet zewnętrzny, pęknięcie ściany wzdłuż nadproża, pionowe pęknięcie przy grzejniku, pęknięcie przy drzwiach. Salon - ubytek na ramie okiennej, pęknięcie pionowe przy parapecie, pęknięcie przy nadprożu, pęknięcie pionowe między oknami, pęknięcie przy drzwiach do przedpokoju , pęknięcie pionowe przy drzwiach balkonowych , kuchnia- ubytek na ścianie, pęknięcie przy nadprożu okiennym, okna w całym mieszkaniu i drzwi wejściowe do regulacji. Balkon- pobrudzone płytki tarasowe.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Harmony Park, Warszawa:

“Do poprawy: schody na tarasie- uzupełnienia gipsowe, lekkie pęknięcia, włącznik dzwonka, parapety zewnętrzne.”


Czytaj dalej:

Marvipol deweloper kontakt
Marvipol deweloper inwestycje

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi opiniami z odbiorów technicznych przeprowadzonych przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Marvipol.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Marvipol

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: