Robyg


Robyg - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 66 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 66 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 66 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Robyg

TYNKI
średnia 2.4/3 z 66 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.7/3 z 66 odbiorów
OKNA
średnia 1.8/3 z 66 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.9/3 z 66 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Robyg
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Robyg


Deweloper Robyg rozpoczął działalność w 2000 roku. Pierwszą inwestycją była budowa budynku mieszkalnego na warszawskim Ursynowie. Poza inwestycjami realizowanymi w stolicy, deweloper oddawał budynki także w Gdańsku i Wrocławiu. Deweloper chwali się, że już od dwudziestu lat wpływa na polską architekturę kształtując trendy w branży mieszkaniowej.  W 2018 roku firma rozpoczęła realizację siedmiu nowych inwestycji m. in. Na Jagodnie, City Sfera, Praga Arte czy też Mój Ursus i Nadmołtawie Apartments. 

Odbiór techniczny mieszkania Robyg


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Robyg:

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja City Sfera, Warszawa:

“Pokój nr 1: pęknięcia tynku, parapet wewnętrzny rysy, pęknięta uszczelka przyszybowa, rama okienna ubytki wewnętrzne i zewnętrzne, posadzka zawyżenia, rysa na szybie. Łazienka: zawyżenie posadzki. Holl: pęknięcia tynku, zawyżenia posadzki, posadzka- ruch płyt przy dylatacji. Salon/Aneks kuchenny: pęknięcia tynku, brak płaszczyzny sufitu, parapet wewnętrzny- rysy, rama okienna- rysy zewnętrzne, rysy na szybie, zapadnięta uszczelka, zawyżenia posadzki, sufit- brak płaszczyzny. Pokój nr 2: pęknięcia tynku, rysy na parapecie wewnętrznym, posadzka- zawyżenia, rysa na szybie. Pokój nr: 3 pęknięcia tynku, ubytek zewnętrzny na ramie okiennej, wymagane poprawki tynkarskie”. 

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Osiedle Kameralne, Warszawa:

“Salon: parapety zewnętrzne porysowane, balkon: brak silikonu przy łączeniu balkonów Korytarz: drzwi wejściowe ubytki na ościeżnicy, sypialnia: do regulacji okno”.

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Green Mokotów, Warszawa:

“Pokój nr 1: rama okienna ubytki/rysy wewnątrz oraz zewnątrz, parapet zewnętrzny- rysy, tynk- pęknięcie glif wewnętrzny oraz punkt oświetleniowy. Holl: obróbka punktu oświetleniowego przy drzwiach zewnętrznych. Salon: obróbka tynku przy punktach oświetleniowych, rama okienna ubytki wewnątrz/zewnątrz. Balkon: barierka rysy - wymaga doczyszczenia”.

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz, Gdańsk:

“Zarysowania na ramach okiennych, ubytki w ramach, zabrudzenia okien i rolet od zewnątrz, dwie rolety niedziałające, trzy dolewki (sypialnie, kuchnia), niedziałający sztywny łańcuch, spękania i zabrudzenia elewacji, obity narożnik”.

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Lawendowe Wzgórza, Gdańsk:

“Parapety zewnętrzne porysowane, uszkodzenia na ramach okiennych, porysowany parapet w aneksie kuchennym, gniazdka do regulacji, porysowana framuga drzwi wejściowych. Brak płaszczyzny w salonie i aneksie oraz brak płaszczyzny nad ościeżnicą w salonie i pierwszej sypialni”.

Odbiór techniczny,grudzień 2019, inwestycja Lawendowe Wzgórza, Gdańsk:

“Stolarka okienna brudna od farby, uszkodzona zaślepka od listwy, brud od silikonu na ramie okna, zaciek z gładzi za skrzynka elektryczna, rysa na ścianie, rysa na słupkach od płotu, zniszczona nakładka od płotu, dziura między posadzka a szachtem.”

Odbiór techniczny, kwiecień 2020, inwestycja Lawendowe Wzgórza, Gdańsk:

“Drzwi wejściowe- do regulacji, w łazience w środkowej części garb na posadzce 7 mm, na lewo od wejścia w dalszym rogu brak kąta prostego  - odchylenie 5 mm, w aneksie kuchennym wystająca rura od wentylacji, przy szachcie brak kąta prostego odchylenie 8 mm, w sypialni garb na posadzce w środkowej części 4 mm, na ścianie na prawo od wejścia dodatkowe gniazdo RTV (nie było go na planach elektrycznych), na oknie dwa odpryski na dole po lewej stronie 1 mm po prawej 2 mm, w lewym dolnym rogu od zewnątrz porysowana rama okna, porysowany parapet i widoczna rdza (kropki na całej powierzchni).”

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Green Mokotów, Warszawa:

“Ramy okienne we wszystkich pomieszczeniach rysy i ubytki”.

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Green Mokotów, Warszawa:

“Miejscowe zarysowania na pochwycie balustrady balkonowej, nieprawidłowo zamocowany panel szybowy balustrady balkonowej, zarysowania oraz ubytki lakieru na framudze okiennej od strony zewnętrznej, spękania przy progu okna balkonowego (odchodzące od dylatacji), ubytek szlichty pod gniazdami teletechnicznymi (sypialnia), zabrudzenia na ościeżnicy drzwi wejściowych, zarysowania na wizjerze, wysokość zamocowania grzejnika w łazience niezgodna ze zmianami lokatorskimi, wysokość wyjść wodnych prysznicowych niezgodna ze zmianami lokatorskimi.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Modern City, Warszawa:

“Balkon- potrzebna poprawa ubytków fugi, zarysowania na pochwycie oraz słupkach balustrady balkonowej, stolarka okienna do regulacji, potrzebna poprawa estetyki wykończenia progu przy oknie balkonowym- spękania szlichty oraz ubytki. Salon- grzejnik lekko zarysowany, rysy na wizjerze, ościeżnica drzwi wejściowych do doczyszczenia. Brak kąta przy odpływie pralki w łazience.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Modern City, Warszawa:

“Brak uszczelki w górnym zawiasie drzwi wejściowych, zarysowana poręcz balkonowa, niewyregulowane drzwi balkonowe, zarysowana rama drzwi balkonowych, uszkodzone gniazdko w kuchni, rysy na ścianach.”


Czytaj dalej:

Robyg Deweloper inwestycje
Robyg Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Przedstawiamy przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych lokali z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Robyg.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Robyg

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Lawendowe Wzgórze, Trójmiasto

Inwestycja Lawendowe Wzgórze zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Trójmiasto. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Nowa Letnica, Trójmiasto

Inwestycja Nowa Letnica zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Trójmiasto. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Mój Ursus, Warszawa

Inwestycja Mój Ursus zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

City Sfera, Warszawa

Inwestycja City Sfera zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Ogrody Wilanów, Warszawa

Inwestycja Ogrody Wilanów zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Zajezdnia Wrzeszcz, Trójmiasto

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Trójmiasto. Biuro Robyg pracuje doskonale. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Modern City, Warszawa

Inwestycja Modern City zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Green Mokotów, Warszawa

Inwestycja Green Mokotów zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Życzliwa Praga, Warszawa

Inwestycja Życzliwa Praga zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Życzliwa Praga jest zgodna z rynkowym standardem. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Więcej, Gdańsk

Inwestycja Więcej zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w miejscowości Gdańsk. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Park Południe, Gdańsk

Inwestycja Park Południe zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w miejscowości Gdańsk. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Nadmotławie Estate, Gdańsk

Inwestycja Nadmotławie Estate zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w miejscowości Gdańsk. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nadmotławie Apartments, Gdańsk

Inwestycja Nadmotławie Apartments zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w miejscowości Gdańsk. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Moment, Gdańsk

Inwestycja Moment zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w miejscowości Gdańsk. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Mieszkania w inwestycji Moment są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Forum Wola, Warszawa

Inwestycja Forum Wola zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Willa nad potokiem, Wrocław

Inwestycja Willa nad potokiem zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Praga Arte, Warszawa

Inwestycja Praga Arte zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Zielony Widok, Trójmiasto

Inwestycja Zielony Widok zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Trójmiasto. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Praga Arte, Warszawa

Inwestycja Praga Arte zbudowana przez dewelopera Robyg jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.


Zobacz też opinie o innych deweloperach: