Develia (wcześniej LC Corp)


Develia (wcześniej LC Corp) - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 33 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 33 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 33 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Develia (wcześniej LC Corp)

TYNKI
średnia 2.5/3 z 33 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.7/3 z 33 odbiorów
OKNA
średnia 2.1/3 z 33 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.9/3 z 33 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Develia (wcześniej LC Corp)
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Develia (wcześniej LC Corp) 


Develia (wcześniej LC Corp) to spółka holdingowa realizująca inwestycje zarówno mieszkaniowe jak i komercyjne w największych miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Spółka oddawała takie inwestycje mieszkaniowe jak m.in. Centralna Park w Krakowie, Na Woli w Warszawie czy Osiedle Latarników w Gdańsku. Develia może poszczycić się realizacją takich znanych projektów komercyjnych jak Sky Tower czy Arkady Wrocławskie. Deweloper jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Prawnicy firmy Pewny lokal specjalizują się w analizach umów deweloperskich i chętnie pomogą Państwu przeanalizować projekt umowy przedstawiony przez Develię.

Odbiór techniczny mieszkania Develia (wcześniej LC Corp) 


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Develia:

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Centralna Park, Kraków:

“Salon- pęknięcie tynku na ścianie z drzwiami balkonowymi, rysa i skazy na szybach drzwi balkonowych, uszkodzenia laminatu na drzwiach balkonowych i oknie. Balkon- do poprawki silikon wzdłuż elewacji i na progu wejściowym, do poprawki estetyka barierki w narożniku balkonu. Sypialnia przy łazience - uszkodzony laminat okna. Sypialnia II - zacieki na ścianach, ubity parapet wewnętrzny od spodu.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Centralna Park, Kraków:

“Pęknięcia na sufitach w 3 pokojach, wyciek z grzejnika w łazience, zamurowany odpływ wc, mały pokój- obluzowana szyba bariery balkonowej.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Na Woli, Warszawa:

“Salon: złe mocowanie nawiewu (prawe okno), lewe skrzydło okna- wada szyby  (ubytek). Taras: zaciek lakieru na słupku balustrady. Kuchnia: wysokość sufitu w aneksie- różnica 13mm, lewe skrzydło okna- wada szyby (ubytek), okno- wtopiony opiłek w szybie po wewnętrznej stronie, obita rama okienna po zewnętrzna stronie w dolnej strefie. Sypialnia: rysa 30 mm na oknie w górnej strefie, za wąski otwór drzwiowy. Łazienka: podniesiona posadzka na progu.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Na Woli, Warszawa:

“Pokój nr. 2– zadrapany rant ramiaka skrzydła drzwi tarasu od wewnątrz w strefie pod klamką, zabrudzona listwa LED w glifie zewnętrznym nad drzwiami tarasu, zabrudzony tynkiem górny grill grzejnika, zabrudzona ściana od wewnątrz nad grzejnikiem. Pokój nr. 3– kolizja nawiewnika okiennego i  ściany – brak możliwości otwarcia skrzydła okna do kąta 90 stopni, rysa na parapecie zewnętrznym, rysy na parapecie wewnętrznym, zabrudzenia ściany w glifie okna- prawa dolna strona od wewnątrz. Pokój nr. 1– brak kąta zewnętrznego (ściana pokoju nr.1/ściana od strony korytarza), zdeformowana osłona boczna prawa grzejnika w strefie dolnej. Do regulacji drzwi tarasu, uszkodzona uszczelka przyszybowa zewnętrzna w lewym górnym rogu drzwi tarasu, uszkodzona uszczelka prawej ramy drzwi tarasu w strefie dolnej, uszkodzenia okleiny ramy drzwi tarasu od zewnątrz z prawej i lewej strony w strefie dolnej, odpryski tynku na narożniku glifu zewnętrznego drzwi tarasu po lewej i prawej stronie, uszkodzona i otarta okleina ramy dolnej drzwi tarasu od zewnątrz. Kuchnia– rysa na parapecie zewnętrznym, rysy na parapecie wewnętrznym. WC – brak gniazda 230V. Drzwi wejściowe – zgnieciona klamka zewnętrzna, zabrudzona klejem po taśmie ochronnej klamka wewnętrzna, zabrudzona farbą ościeżnica (od wewnątrz, prawa strona), zabrudzony farbą panel drzwi (strona przy zawiasach), zabrudzony farbą mechanizm- samodomykacz na całej długości, zabrudzona farbą prawa listwa boczna drzwi, brak progu wejściowego wraz z uszczelką. Brak prądu, brak termostatów na grzejnikach.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Na Woli, Warszawa:

“Salon: grzejnik:  do  wymiany wgnieciony prawy panel, do poprawy mocowanie panelu górnego, ściany: dokończyć/poprawić malowanie po naprawach spękania obok okien balkonowych,rysa na szybie prawego skrzydła drzwi balkonowych (od strony salonu),1,2 m- wysokość przy prawym ramiaku. Sypialnia przy wejściu: wypoziomować grzejnik, pęcherzyk w szybie okna fix. Sypialnia środkowa (przy kuchni): kilka krótkich rys na szybie przy prawej krawędzi okna od strony pokoju, spękania tynku pod parapetem, ubytki tynku/farby na glifach przy parapecie wewnętrznym, rysa na parapecie wewnętrznym blisko środka krawędzi, okno do regulacji (skrzypi na zawiasie przy otwieraniu) i do umycia (szczególnie rama). Hol: dokończyć/poprawić malowanie po naprawach spękania ścian obok drzwi wejściowych i nad nimi, usunąć rysy na ścianie/filarku między wejściami do kuchnią i do sypialni środkowej.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Małe Wojszyce, Wrocław:

“Pęknięta posadzka w korytarzu, brak nawiewników w oknach, brak klamek, drzwi i okna do regulacji i wyczyszczenia, brak możliwości sprawdzenia szyb, brak zaślepek w oknach, rdzawe wykwity na dolnym profilu barierki balkonowej, brak silikonu pomiędzy ramą o progiem balkonowym, porysowana rama okna balkonowego, rysy na parapecie zewnątrz, do wyczyszczenia wszystkie parapety zewnętrzne, pęcherze i niejednorodna struktura sufitu, odpryski lakieru na grzejniku, rysy na parapecie wewnętrznym.”


Czytaj dalej:

Develia Deweloper inwestycje
Develia Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Zapoznaj się z przykładowymi opiniami sporządzonymi  z odbiorów technicznych, które zostały przeprowadzone przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Develia (wcześniej LC Corp).

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Develia (wcześniej LC Corp)

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Centralna Park, Kraków

Inwestycja Centralna Park zbudowana przez dewelopera Develia (wcześniej LC Corp) jest położona w mieście Kraków. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Małe Wojszyce, Wrocław

Inwestycja Małe Wojszyce zbudowana przez dewelopera Develia (wcześniej LC Corp) jest położona w mieście Wrocław. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Słoneczne Miasteczko, Kraków

Inwestycja Słoneczne Miasteczko zbudowana przez dewelopera Develia (wcześniej LC Corp) jest położona w mieście Kraków. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Złocień, Kraków

Inwestycja Złocień zbudowana przez dewelopera Develia (wcześniej LC Corp) jest położona w mieście Kraków. Biuro Develia (wcześniej LC Corp) pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle na Woli, Warszawa

Inwestycja Osiedle na Woli zbudowana przez dewelopera Develia (wcześniej LC Corp) jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Nowa Racławicka, Wrocław

Inwestycja Nowa Racławicka zbudowana przez dewelopera Develia (wcześniej LC Corp) jest położona w mieście Wrocław. Usterkowość lokali jest w normie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Bastion Wałowa, Trójmiasto

Inwestycja Bastion Wałowa zbudowana przez dewelopera Develia (wcześniej LC Corp) jest położona w mieście Trójmiasto. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.


Zobacz też opinie o innych deweloperach: