Murapol


Murapol - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 150 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 150 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 150 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Murapol

TYNKI
średnia 2.4/3 z 150 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.7/3 z 150 odbiorów
OKNA
średnia 2.0/3 z 150 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.5/3 z 150 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Murapol
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Murapol

Firma Murapol jest jednym z wiodących deweloperów na polskim rynku. Przez 19 lat działalności deweloper zrealizował około 60 inwestycji. Oprócz inwestycji mieszkaniowych deweloper stawia także na budowę obiektów komercyjnych. Mieszkania stawiane przez dewelopera powstają zarówno w dużych miastach jak np. Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków czy też Wrocław, a także w mniejszych ośrodkach takich jak: Siewierz, Tychy oraz Mikołów. Deweloper szczyci się tym, że już ponad 40 tysięcy osób zamieszkuje budynki wybudowane przez spółkę Murapol. Prawnicy firmy Pewny lokal specjalizują się w analizach umów deweloperskich i chętnie pomogą Państwu w przeanalizowaniu projektu umowy przedstawionej przez Murapola.

Odbiór techniczny mieszkania Murapol


Pewny Lokal to także największa firma inżynieryjna specjalizująca się w odbiorach technicznych mieszkań od dewelopera. Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Murapol:

Odbiór techniczny, wrzesień 2019, inwestycja Murapol Widzew, Łódź:

“Niewłaściwy spadek balkonu do okna, porysowane szyby okna balkonowego, uszkodzona rama od strony zewnętrznej, brak okapników okien stałych, porysowane szyby w sypialniach, szyby brudne od kleju, rury instalacji wodnej w łazience wystają za tynk, krzywo obsadzone korki od wody, brak opisu skrzynki elektrycznej i brak wizjera, brak wykończenia loggi, nieestetycznie zamocowana balustrada”.

Odbiór techniczny, wrzesień 2019, inwestycja Murapol Widzew, Łódź:

“Szyby okna balkonowego porysowane, szyby sypialnie obydwie porysowane, przewiewanie we wszystkich częściach ruchomych okien, brak okapników okien stałych, krzywo obsadzone złączki w łazience, wyszczerbiona powłoka lakiernicza grzejnika przy zaworach w sypialni, do uzupełnienia tynk przy grzejniku, do uzupełnienia wylewka przy grzejniku w salonie, brak wizjera i opisu skrzynki elektrycznej”.

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Śląskie Ogrody:

“Brak kątów (odchyłka), rysy na stropie, rysy (zabrudzenia) drzwi balkonowych, rysy na kaloryferze, brak zawiasu w drzwiach.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Śląskie Ogrody:

“Zawilgocenie w pokoju w narożniku od strony łazienki, odchylenie od kąta prostego po obu stronach drzwi do pokoju od wewnątrz, odspojenie- ubytek tynku przy otworze drzwiowym w pokoju, odchylenie od pionu w łazience obok grzejnika, pęknięcia na stropie we wszystkich pomieszczeniach, odchylenie od poziomu stropu w pokoju, problem z zamykaniem skrzynki teletechnicznej, rysa/skaza na szybie przeszklenia przy drzwiach balkonowych, skaza na ramie drzwi balkonowych i rysa na klamce, problem z otwieraniem lewego skrzydła drzwi balkonowych- duży opór mechanizmu, dziura w ramie wewnątrz drzwi balkonowych, przetarcie na ramie drzwi balkonowych na zewnątrz, inna lokalizacja grzejnika i okna w pokoju, inna lokalizacja grzejnika w salonie, niekorzystna, niezgodna z projektem lokalizacja skrzynki elektrycznej i teletechnicznej, inna lokalizacja gniazda przy zlewie i gniazda w pokoju na lewej ścianie od wejścia, wysokość drzwi do łazienki niższa od standardowej.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Śląskie Ogrody:

“Rysy na szybach w 3 miejscach, niewykonane zagospodarowanie terenu wokół, zawilgocenie w miejscu doprowadzenia instalacji wodno-kanalizacyjnej zlewu w kuchni, odchylenie od kąta prostego narożnika ścian przy drzwiach do pokoju.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Osiedle Natura, Warszawa:

“Pęknięcie posadzki w holu - przy drzwiach wejściowych, w połowie korytarza,brak progu, brak wizjera, brak zamka w drzwiach wejściowych, rysy na panelu zewnętrznym i wewnętrznym drzwi wejściowych,porysowany parapet zewnętrzny - okna pojedyncze w salonie (2 rysy), brak zaślepki puszki do instalacji siły,sypialnia środkowa- grzejnik krzywo zamontowany.”

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Osiedle Natura, Warszawa:

“Przedpokój- zarysowania drzwi wejściowych, skrzynka elektryczna nieopisana, pokój- zarysowania ramy okna, występują ubytki, ściana pod oknem- wgięty narożnik i ubytek w murze. Łazienka- ubytek w murze na szachcie kominowym w 2 miejscach. Salon z aneksem- na ramach okien występują ubytki i zarysowania, pęknięta uszczelka, gniazda( w zmianach lokatorskich- inna odległość niż w projekcie- 2 sztuki gniazd),  balkon-zarysowany podchwyt i ubytek.”

Odbiór techniczny,styczeń 2020, inwestycja Apartamenty Trzy Stawy, Katowice:

“Dwa odchylenia od pionu (salon, łazienka), zgrubienia wylewki przy balkonie i przy kominie w kuchni, odchylenie tynku od płaszczyzny przy odpływie wc w łazience, odchylenie od kąta- pokój przy łazience, różnice poziomu sufitu (kuchnia, salon, hall, pokój środkowy), rysa na ramie okna w pokoju przy łazience, okno i drzwi balkonowe w pokojach do regulacji - problem z otwieraniem, rysy na ramie drzwi balkonowych w salonie, rysa wewnątrz zestawu szybowego drzwi balkonowych w salonie, przebarwienia na szybie okna w pokoju przy łazience, brak zaślepek odwodnienia okien w salonie.”

Odbiór techniczny,luty 2020, inwestycja Apartamenty Trzy Stawy, Katowice:

“Pęknięcia poprzeczne w salonie przy kominie w dwóch miejscach, głuchy tynk przy nadprożu okna francuskiego w salonie, zarysowa klamka przy drzwiach wejściowych, odpadł lakier z balustrady (punktowo), brak zaślepek odwodnienia w oknach w salonie, do wymiany klamki w oknach na tego samego rodzaju, rysa na ramie okna na stronie zewnętrznej pokój przy łazience, rysa na drzwiach balkonowych, pomiędzy dolną ościeżnicą a ościeżem okien w salonie czuć było chłód.”Czytaj dalej:

Murapol Deweloper inwestycje
Murapol Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Przedstawiamy przykładowe opinie z odbiorów technicznych przeprowadzonych przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Murapol.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Murapol

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Nowa Przędzalnia, Łódź

Inwestycja Nowa Przędzalnia zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Łódź. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Natura, Warszawa

Inwestycja Osiedle Natura zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Praskie, Warszawa

Inwestycja Osiedle Praskie zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Apartamenty Klasztorna, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Klasztorna zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Apartamenty Trzy Stawy, Katowice

Inwestycja Apartamenty Trzy Stawy zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Katowice. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Biuro Murapol pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cztery Pory Roku, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cztery Pory Roku zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowy Bażantów, Katowice

Inwestycja Nowy Bażantów zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Katowice. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Śląskie Ogrody, Katowice

Inwestycja Śląskie Ogrody zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Katowice. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Biuro Murapol pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Królewskie Tarasy, Wieliczka

Inwestycja Królewskie Tarasy zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w miejscowości Wieliczka. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Zielone Bulwary, Wrocław

Inwestycja Zielone Bulwary zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Zielone Bulwary są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obsługa klienta jest bardzo dobra. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Atrium Służewiec, Warszawa

Inwestycja Atrium Służewiec zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę.

CZYTAJ DALEJ

Nowa Toskania, Wrocław

Inwestycja Nowa Toskania zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Parkowe, Gliwice

Inwestycja Osiedle Parkowe zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w miejscowości Gliwice. Mieszkania w inwestycji Osiedle Parkowe są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Dzieci Warszawy, Warszawa

Inwestycja Dzieci Warszawy zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Malta, Poznań

Inwestycja Malta zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Storczyków, Mikołów

Inwestycja Osiedle Storczyków zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w miejscowości Mikołów. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Apartamenty Piłsudskiego, Łódź

Inwestycja Apartamenty Piłsudskiego zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nadmorskie Tarasy, Gdynia

Inwestycja Nadmorskie Tarasy zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w miejscowości Gdynia. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Parki Krakowa, Kraków

Inwestycja Parki Krakowa zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowy Złocień, Kraków

Inwestycja Nowy Złocień zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowe Miasto, Poznań

Inwestycja Nowe Miasto zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowy Toruń, Toruń

Inwestycja Nowy Toruń zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w miejscowości Toruń. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Dębowe Tarasy, Katowice

Inwestycja Dębowe Tarasy zbudowana przez dewelopera Murapol jest położona w mieście Katowice. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: