Atal


Atal - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 172 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 172 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 172 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Atal

TYNKI
średnia 2.5/3 z 172 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.8/3 z 172 odbiorów
OKNA
średnia 2.0/3 z 172 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.9/3 z 172 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Atal
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Atal


Podczas równo 30-letniej obecności firmy na rynku Atal zdążył wypracować sobie miano jednej z największych firm w branży deweloperskiej. Firma sprzedała ponad 15 000 mieszkań. Deweloper realizuje inwestycje w największych miastach Polski- Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław, Trójmiasto oraz Poznań.  Firma rozwija się w sposób bardzo dynamiczny-aktualnie jest odpowiedzialna za realizację 37 inwestycji, w wyniku których powstanie ponad 6 000 lokali, natomiast w trakcie w realizacji znajduje się 47 inwestycji, które przynieść mają oddanie do użytku ponad dwa razy tyle lokali. Firma Pewny lokal posiada w ofercie usługę analizy umów deweloperskich, której dokonują prawnicy specjalizujący się w ich przygotowywaniu.  Z chęcią pomogą Państwu przeanalizować umowę proponowaną przez Atal.


Odbiór techniczny mieszkania Atal


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Atal. 


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Nowy Targówek, Warszawa


“Uszkodzona uszczelka w oknie (sypialnia), niedokręcona balustrada na loggia. Szczeliny na łączeniach ościeżnicy (drzwi do łazienki oraz sypialni).”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Pomorska Park, Łódź


“Rysy na szybach balustrady, źle zamocowane przepierzenie na balkonie, ubytki w tynku, rysy na szybach w salonie i sypialni, zarysowany parapet zewnętrzny w sypialnia, niezgodne z projektem włączniki w kuchni i łazience, rysa na tynku w salonie, niezgodna z normą budowlaną szerokość miejsca postojowego.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Pomorska Park, Łódź


“Zarysowania na pochwycie balustrady, ubytek tynku na tarasie, skrzynka na wodę do wyczyszczenia z pianki, rysy na szybach, brak wizjera i szyldu drzwi wejściowe, brak gniazda w drugiej sypialni, do poprawki malowanie w komórce, drzwi w komórce do regulacji.”


Odbiór techniczny, marzec 2020 r., inwestycja Pomorska Park, Łódź


“Sypialnia środkowa- wygięta rama okna balkonowego, rysy na szybach w zaznaczonych miejscach. Sypialnia przy łazience- rysa na szybie balustrady, uszkodzony laminat okna grafitowy, porysowane parapety zewnętrzne, rysy na pochwycie balustrady,liczne spękania tynku w całym lokalu, krzywo osadzona futryna drzwi wejściowych.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Aleja Pokoju 83, Kraków


“Brak kąta przy ścianie drzwi wejściowych w wiatrołapie, zadrapania profilu drzwi balkonowych, szyby w pokoju z aneksem do oczyszczenia, brak podwójnego kontaktu przy drzwiach wejściowych. Dwie płytki balkonowe do regulacji. Elewacja do oczyszczenia. Drzwi wejściowe do oczyszczenia.”


Odbiór techniczny, luty 2020 r., inwestycja Aleja Pokoju 83, Kraków


“Kuchnia i salon - uszkodzony laminat okna, brak zaślepek zewnętrznych, pęknięty parapet wewnętrzny, rysy na szybach drzwi balkonowych. Sypialnia przy łazience - wymagane doczyszczenie paneli, rysy na szybie okna, do poprawy malowanie ściany z oknem, brak zaślepek zewnętrznych, uszkodzona rama okna. Sypialnia przy łazience - uszkodzona rama okna, brak zaślepek zewnętrznych. Przedpokój - nie działa domofon, uszkodzenie laminatu na ościeżnicy drzwi wejściowych. Łazienka - do doczyszczenia silikon przy drzwiach, do wymiany żarówki, do sprawdzenia bateria w kabinie. WC - porysowane lustro, włącznik oświetlenia do poprawy.“


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Baltica Towers, Gdańsk


“Rysy na szybach (salon, sypialnia), zabrudzone oświetlenie w łazience, usterka w samodomykaczu w drzwiach.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Baltica Towers, Gdańsk


“Rysa szyby okna balkonowego, ubytek parapetu, szczelina obudowy ościeżnicy w łazience, spoiny płytek podłogowych w łazience do uzupełnienia- miejsca zostały wskazane, ubytek okleiny dolnej części skrzydła okna balkonu- strona zewnętrzna.”


Odbiór techniczny, luty 2020 r., inwestycja Osiedle Warszawa, Warszawa


“Zakleić bruzdę pod gniazdem podwójnym w łazience, rysa na tynku w lewym górnym narożniku okna w salonie, usunąć szczelinę pomiędzy oknem i parapetem oraz zasilikonować szczelinę pomiędzy oknem a słupkiem przy drzwiach balkonowych w sypialni, zlikwidować otwór przy plafonierze sufitowej balkonu, doczyścić okleinę w dolnej części ramiaków okna salonu od strony balkonu, poprawić estetykę na górnym zakończeniu listwy maskującej połączenie okna otwieralnego z fixem w salonie, poprawić powłokę malarską na markach balustrady balkonu,zaślepić otwory w skrajnych profilach pionowych balustrady w analogiczny sposób jak łączenia między przęsłami, poprawić silikon przy parapecie zewn. okna sypialni na styku z obróbką blacharską murku-balustrady balkonu, drobne rysy na szybach w zaznaczonych miejscach w oknie balkonowym i fixie w salonie, doczyścić drzwi wejściowe i ościeżnicę, doczyścić deski loggii, przesunąć ogranicznik rozwarcia skrzydła prawego w oknie sypialni (kolizja nawiewnika z oknem balkonowym).”


Odbiór techniczny, luty 2020 r., inwestycja Osiedle Warszawa, Warszawa


“Bardzo dużo drobnych usterek,  są także liczne spękania tynków. Salon: drobne uszkodzenie narożnika glifu prawego okna balkonowego,okno balkonowe prawe do regulacji,niedomalowanie górnego glifu drzwi wejściowych prawych, niedopasowany lewy boczny panel grzejnika lewego,drobne uszkodzenie dolnej części ościeżnicy prawych drzwi balkonowych, zabrudzone słupki panelowe PCW po lewej str. okna, rysa na szybie prawego pakietu fix ok. 1,7 m nad parapetem, zabrudzenie ściany wokół gniazdka przy grzejniku. Pokój przy WC: zabrudzenia glifu górnego okna, zabrudzenia prawej strony ościeżnicy okna balkonowego,brak płaszczyzny listwy przypodłogowej pod parapetem, uszkodzenia okleiny drzwi wewnętrznych do pokoju, uszkodzenia okleiny na krawędziach drzwi wewnętrznych (górny prawy narożnik ościeżnicy), uszkodzenie górnej części klamki od str. pokoju. Pokój przy łazience:zarysowanie szyby dolnego pakietu fix w prawym górnym narożniku  i lewego pakietu fix, zarysowanie dolnej części ramy okiennej od zewnątrz, uszkodzenia okleiny na krawędziach drzwi wewnętrznych, zakurzone wnętrze skrzynki TT. Hol: do oczyszczenia lewy narożnik ościeżnicy drzwi wejściowych, zabrudzenia ściany wokół drzwi wejściowych, zarysowanie lewej strony ościeżnicy drzwi wejściowych, brak listwy maskującej między progiem a panelami podłogowymi, zabrudzenie ściany wokół włącznika podwójnego do wc. WC: uszkodzenia okleiny na krawędziach drzwi wewnętrznych,do poprawy fuga silikonowa nad lustrem, drobne zarysowanie klamki drzwi od str. hallu. Łazienka: uszkodzenia okleiny na krawędziach drzwi wewnętrznych, zbyt szeroka fuga między płytkami nad wanną na lewo od grzejnika (między drugą i trzecią płytką od krawędzi wanny). Taras: zarysowanie dolnej części ościeżnicy okna balkonowego pokoju, zabrudzenia elewacji,poprawić malowanie mocowania prawej przegrody międzybalkonowej, brak uszczelek na krawędziach dolnego panelu przegrody międzybalkonowej, zabrudzone gniazdo elektryczne na balkonie, wyrównać krawędzie desek tarasowych przy ww. przegrodzie miedzybalkonowej od strony balustrady, poprawić mocowanie elementów zewnętrznych nawietrzaków okiennych, zabrudzony słup w lewym końcu balkonu, drobne zarysowania i odpryski farby na metalowych elementach balustrady i ww. słupie.”


Czytaj dalej:

Atal Deweloper inwestycje
Atal Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Przedstawiamy przykłady opinii z odbiorów technicznych, które zostały przeprowadzone przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Atal.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Atal

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Marina Apartamenty, Warszawa

Inwestycja Marina Apartamenty zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowy Targówek, Warszawa

Inwestycja Nowy Targówek zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Kliny Zacisze, Kraków

Inwestycja Kliny Zacisze zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Baltica Towers, Trójmiasto

Inwestycja Baltica Towers zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Trójmiasto. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Aleja Pokoju, Kraków

Inwestycja Aleja Pokoju zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Pomorska Park, Łódź

Inwestycja Osiedle Pomorska Park zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Łódź. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Nadwiślańska 11, Kraków

Inwestycja Apartamenty Nadwiślańska 11 zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowe Miasto Różanka, Wrocław

Inwestycja Nowe Miasto Różanka zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Wrocław. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Biuro Atal pracuje doskonale. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Przystań Letnica, Gdańsk

Inwestycja Przystań Letnica zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w miejscowości Gdańsk. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Nowy Brynów, Katowice

Inwestycja Nowy Brynów zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Katowice. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Nowy Brynów jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Drewnowska, Łódź

Inwestycja Apartamenty Drewnowska zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Łódź. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Modern Tower, Gdynia

Inwestycja Modern Tower zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w miejscowości Gdynia. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Krakowska 37, Wrocław

Inwestycja Krakowska 37 zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Wrocław. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Nowa Grochowska, Warszawa

Inwestycja Nowa Grochowska zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

City Square, Wrocław

Inwestycja City Square zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji City Square jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Żerniki, Wrocław

Inwestycja Nowe Żerniki zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Wrocław. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ostródzka, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ostródzka zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Sokolska 30 Towers, Katowice

Inwestycja Sokolska 30 Towers zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Katowice. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Apartamenty Karolinki, Gliwice

Inwestycja Apartamenty Karolinki zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w miejscowości Gliwice. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowe Miasto Polesie, Łódź

Inwestycja Nowe Miasto Polesie zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Centro Ursus, Warszawa

Inwestycja Centro Ursus zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Centro Ursus jest zgodna z rynkowym standardem. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Chwaliszewo, Poznań

Inwestycja Rezydencja Chwaliszewo zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Poznań. Biuro Atal pracuje doskonale. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Ptasia 20, Poznań

Inwestycja Ptasia 20 zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Bosmańska, Gdynia

Inwestycja Bosmańska zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w miejscowości Gdynia. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowa Grochowska, Warszawa

Inwestycja Nowa Grochowska zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Przybyszewskiego 64, Kraków

Inwestycja Apartamenty Przybyszewskiego 64 zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

, Poznań

Inwestycja zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Poznań. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Kliny Zacisze, Kraków

Inwestycja Kliny Zacisze zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Apartamenty Dmowskiego, Poznań

Inwestycja Apartamenty Dmowskiego zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Nowe Miasto Jagodno, Wrocław

Inwestycja Nowe Miasto Jagodno zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Residence Zabłocie, Kraków

Inwestycja Residence Zabłocie zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Pomorska Park, Łódź

Inwestycja Pomorska Park zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Aleja Pokoju, Kraków

Inwestycja Aleja Pokoju zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Chojny Park, Łódź

Inwestycja Chojny Park zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Warta Towers, Poznań

Inwestycja Warta Towers zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Oporów, Wrocław

Inwestycja Oporów zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Bronowice Residence, Kraków

Inwestycja Bronowice Residence zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Kraków. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Apartamenty Milczańska, Poznań

Inwestycja Apartamenty Milczańska zbudowana przez dewelopera Atal jest położona w mieście Poznań. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Mieszkania w inwestycji Apartamenty Milczańska są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Biuro Atal pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: