Łódź.Work - forum
Inwestycja ŁÓDŹ.WORK zbudowana przez dewelopera OKAM położona jest w mieście Łódź. To wielofunkcyjny kompleks biurowy przy ul. Dowborczyków, w budynku dawnej fabryki Teodora Meyerhoffa. Oferuje eleganckie, funkcjonalne biura na wynajem o dużych możliwościach aranżacji przestrzeni. Dodatkową zaletą są liczne udogodnienia, jak: parking, wypożyczalnia pojazdów elektrycznych, hulajnóg i rowerów, zaplecze sanitarne i socjalne, szatnia, strefa chill-out oraz dodatkowa sala konferencyjna.
Opinie inżynierów o inwestycji Łódź.Work
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Łódź.Work dewelopera OKAM.
Na stronie Sprawdź Dewelopera można znaleźć kompendium wiedzy z odbiorów technicznych, jakie wykonane zostały przez inżynierów pracujących dla Pewnego Lokalu. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Łódź.Work jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Gdy wykonamy pierwszy odbiór techniczny, na tej stronie pojawią się pierwsza opinia oceniająca liczbę usterek, ich powagę oraz ilość. W opinii naszego inżyniera znajdą się też informacje na temat jakości m.in. tynków oraz wylewek na inwestycji Łódź.Work.
Forum opinii o inwestycji Łódź.Work
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji