Zarezerwuj odbiór

Inspekcja mieszkań

W artykule odpowiadamy na pytanie dlaczego warto przeprowadzić inspekcję mieszkania ze specjalistą.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w odbiorze technicznym?
Zarezerwuj termin odbioru

Zobacz, dlaczego warto zlecić nam pomoc w odbiorze technicznym mieszkania.

Obejrzyj film pokazujący, dlaczego jesteśmy najlepszą firmą od odbiorów w Polsce!

Inspekcja mieszkań – dlaczego warto?

Nasza firma zajmuje się pomocą w trakcie podejmowania decyzji o kupnie mieszkania z rynku wtórnego, a także pomocą inwestorowi w trakcie odbioru stanu deweloperskiego mieszkania. To dwie płaszczyzny działań, które wymagają odbioru mieszkania. Nasi fachowcy dysponują odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie odbiorów, dzięki czemu bez problemu poradzą sobie z każdą przestrzenią i w racjonalny sposób pomogą podjąć decyzję o ewentualnym kupnie nieruchomości (rynek wtórny) lub o wpisaniu do protokołu odbioru uwag, które deweloper będzie musiał uwzględnić lub poprawić na własny koszt (rynek pierwotny).

Inspekcja mieszkania

Praca naszych inżynierów, bo w naszej firmie odbiorami zajmują się wyłącznie inżynierowie, polega na rzetelnym sprawdzeniu, według planu wszystkich elementów mieszkania. Po dokonanej inspekcji pracownicy Pewnego Lokalu sporządzają raport, który otrzymuje klient. W raporcie zawarte są wyłącznie obiektywne spostrzeżenia dotyczące lokalu, poparte pomiarami, kontrolą z ewentualną dokumentacją, a zatem raport jest tym elementem, który pozwoli podjąć racjonalną decyzję związaną z mieszkaniem. 

Nasza firma ma świadomość, jak wiele pułapek funkcjonuje na rynku nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową pomoc. Chcemy, by wybór wymarzonego mieszkania stał się przyjemnością.

Polecamy inspekcję mieszkań z firmą Pewny Lokal

Zastanawiając się nad sensownością korzystania z usług Pewnego Lokalu, zachęcamy do tego, by wykorzystać wiedzę i doświadczenie fachowców na swoje potrzeby i swoją korzyść. Warto zapłacić, by  mieć pewność, że mieszkanie, które jest tym wymarzonym, zostanie takie na zawsze, a nie okaże się za chwilę studnią bez dna, w którą trzeba nieustannie inwestować kolejne zastrzyki gotówki na naprawy.

Mieszkanie to przestrzeń naszego życia, inwestycja na lata. Jego wybór nie powinien być przypadkowy. Warto w trakcie tak poważnych wyborów wesprzeć się decyzją kogoś obiektywnego. Warto pamiętać, że sprzedający wie więcej o mieszkaniu. Ma świadomość jak zakryć jego mankamenty i uzyskać jak największą kwotę. Doświadczony inżynier będzie wiedział, jakie elementy są istotne, jakie mniej ważne i będzie zawsze po stronie klienta. To ogromne poczucie komfortu, które przyda się każdemu inwestorowi.

Inspekcja mieszkania pomaga w podjęciu decyzji

Mieszkanie to przestrzeń naszego życia, inwestycja na lata. Jego wybór nie powinien być przypadkowy. Raport, jaki tworzy nasz inżynier może przydać się do negocjowania ceny kupna, może pomóc podczas prób negocjowania remontu, ale zdarza się, że na rynku wtórnym nasz raport dyskwalifikuje wybrane mieszkanie. Nie jest to częste zjawisko, ale pozwala zrozumieć, jak ważna jest pomoc w trakcie oceny mieszkania.

Nie zawsze sprzedający ma dobre intencje. Warto w trakcie tak poważnych wyborów wesprzeć się decyzją kogoś obiektywnego, kto posiada rzeczową wiedzę i stoi po naszej stronie. Należy pamiętać, że sprzedający wie więcej o mieszkaniu. Ma świadomość jak zakryć jego mankamenty i uzyskać jak największą kwotę. Doświadczony inżynier będzie wiedział, jakie elementy są istotne, jakie mniej ważne i z pewnością o tym poinformuje klienta. To ogromne poczucie komfortu, które przyda się każdemu inwestorowi.

Jeżeli chcesz poznać więcej ciekawych informacji z obszaru budownictwa oraz nieruchomości kliknij tutaj.

Pewny Lokal to największa w Polsce firma inżynieryjna specjalizująca się w odbiorach mieszkań i domów. Co miesiąc pomagamy setkom nabywców w odbiorze nieruchomości od dewelopera. Mamy najwięcej pozytywnych opinii. Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać tutaj.

Jakie są dopuszczalne odchyłki dewelopera?

Zobacz film o dopuszczalnych odchyłkach dewelopera podczas odbioru mieszkania.

Sprawdź wiarygodne opinie o deweloperach i inwestycjach!
- opinie naszych inżynierów o inwestycjach oraz deweloperach
- opinie na podstawie odbiorów technicznych
- zobacz jakie rodzaje usterek występują najczęsciej
SPRAWDŹ

Stolarka okienna przy odbiorze mieszkania.

Zobacz, na czym powinno polegać sprawdzenie stolarki okiennej podczas odbioru mieszkania.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić nieruchomość od dewelopera i podpisać z nim umowę?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak odebrać mieszkanie lub dom od dewelopera?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku wtórnym?


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 5 opinii.

Zobacz, na czym polega przykładowy odbiór mieszkania z naszym ekspertem.

Obejrzyj film pokazujący, na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania.

Baza wiedzy

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka