Zarezerwuj

Dom Development


#15 w TOP20 deweloperów

Dom Development - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

4.6/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 165 odbiorów
3.9/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 165 odbiorów
4.6/5 obsługa klienta
na podstawie 165 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Dom Development

TYNKI
średnia 4.7/5 z 165 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.5/5 z 165 odbiorów
OKNA
średnia 3.7/5 z 165 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.8/5 z 165 odbiorów


Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development
SPRAWDŹ

Jakie są opinie klientów o Dom Development?

Dom Development w rankingach największych deweloperów nie zajmuje jednego z pierwszych, ale często pierwsze miejsce. Charakterystyczne logo widać, mijając nowe osiedla m.in. w Warszawie czy Wrocławiu. Czy warto na nich zamieszkać?

Największy deweloper w Polsce?

Poza historią sięgającą lat 90. ten inwestor imponuje również rozmachem prowadzonych inwestycji, a także licznymi nagrodami za swoją działalność. Opinie o Dom Development klienci mogą wyrabiać sobie m.in. na podstawie wyróżnień, takich jak statuetka dla Luksusowej Marki Roku, Perły Polskiej Gospodarki czy Kryształowego Dewelopera. Łącznie jest to już kilkadziesiąt wyróżnień za osiągnięcia biznesowe, ale też architekturę osiedli. Ważne były wyróżnienia dla Dewelopera Dekady, i to zarówno w 2010, jak i 2019 roku. Ciekawostką jest posiadanie rozbudowanego programu wykończeniowego dla osób kupujących gotowe mieszkanie. Mogą one wybrać wykończenie w podstawowym lub wysokim standardzie i zapoznać się z katalogiem materiałów on-line, by najpierw wyrobić sobie opinię. Dom Development chwali się współpracą z dwudziestoma ekipami i paletą sześciuset materiałów wykończeniowych. Opinie naszych inżynierów o mieszkaniach w stanie deweloperskim, jak i tych już wyremontowanych przez ekipę Dom Development, można przeczytać na tej stronie, a raport na temat upatrzonej nieruchomości zamówić tu

Najważniejsze fakty o Dom Development

Firma ma na koncie wiele spektakularnych inwestycji. Jedną z ciekawszych ma być ta na działce należącej do EuRoPol Gazu na warszawskich Bielanach. Gigantyczny gmach straszył tam od roku 2000, gdy zaczęła się nigdy nie dokończona budowa. Dom Development ma postawić tam osiedle. Inny taki śmiały projekt dotyczy budowy tuż obok elektrociepłowni na Wawrze, gdzie dotychczas nie było mowy o inwestycjach mieszkaniowych. Planowane osiedle ma powstać dzięki ustawie lex deweloper. Przypominamy, by sprawdzać nieruchomości na tego typu nietypowych gruntach zawsze przed zakupem. Jeśli chodzi o inne kontrowersje, to w 2010 roku głośno było o osiedlu Saska. Deweloper tłumaczył, że nawiązuje do Saskiej Kępy, która znajduje się niedaleko. Jednak media wyrażały opinię, że Dom Development wprowadza mieszkańców w błąd, nadając nazwę osiedla, która sugeruje bardziej prestiżową lokalizację – Saską Kępę zamiast mało prestiżowego Gocławia, gdzie faktycznie stoi budowla. Dalszym krokiem miało być nadanie nowej ulicy nazwy podobnej, jak te znane z Saskiej Kępy. Wtedy zaprotestował miejski rzecznik konsumentów i radni, którzy wyrazili na ten temat niepochlebne opinie. Dom Development kilka lat później reklamował kolejny etap tego samego osiedla hasłem „Zamieszkaj na Saskiej Kępie” i „Saska nad Jeziorem”. Takie praktyki nie są niczym zaskakującym w świecie deweloperów kupujących grunty pod osiedla w coraz bardziej peryferyjnych dzielnicach miast. Warto jednak przed zakupem, a nawet przed obejrzeniem mieszkania, zamówić raport dotyczący ksiąg wieczystych i sprawdzić też, gdzie faktycznie znajduje się osiedle.

Dom Development – gdzie i jak buduje?

Wielu polskich deweloperów skupia się na mieszkaniach dla masowego odbiorcy, nie wyróżniających się spośród wielu innych osiedli „z wielkiej płyty”. Dom Development poza klasycznymi osiedlami, na których mieszkania kupują młode rodziny czy single, ma też mieszkania luksusowe, jak np. penthouse'y na Osiedlu Ogrodowa w Warszawie. To o tyle ciekawe osiedle, że mieszkania mają dwa poziomy, od 150 do 250 mkw powierzchni i przestronne tarasy. Firma postawiła też kilka osiedli domków jednorodzinnych w dzielnicach peryferyjnych Warszawy takich, jak Białołęka czy Mysiadło. Dom Development w opinii Warszawiaków odpowiada za niektóre z najbardziej rozpoznawalnych osiedli. Szczególnie na Mokotowie, gdzie dzięki niemu powstały apartamenty Marina Mokotów czy Morskie Oko.

Deweloper przyjazny artystom

Jeśli chodzi o architekturę, to ma ona dość uniwersalny charakter, ale nawiązuje zazwyczaj do otoczenia. np. budynek mieszkalny przy ul. Cybernetyki ma przeszkloną elewację jak w sąsiednich biurowcach, a bryły osiedla Żoliborz Artystyczny nawiązują do okolicznych bloków i nie przytłaczają terenów zielonych, jakie są dookoła. Rzadko który deweloper tak dba o odniesienia do świata sztuki, obecne choćby w nazwie wymienionego osiedla, ale też w formie murali na elewacjach (Osiedle Wilno, Metro Zachód). Takie detale spodobają się osobom, które nie chcą żyć na kolejnym takim samym osiedlu. Na budynkach pojawiały się też neony, a do tego deweloper wspiera finansowo np. Teatr Narodowy. To buduje opinie o Dom Development jako o deweloperze przyjaznym sztuce.

Odbiór techniczny mieszkania Dom Development


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Dom Development. 


Odbiór techniczny, kwiecień 2020 r., inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa


“Łazienka - brak liniowości poziomej gniazd 230V IP44 względem siebie w strefie grzejnika, brak liniowości poziomej ściany pod grzejnikiem i gniazdami 230V IP44 spowodowane wybrzuszeniem pionowym ściany w rejonie termostatu grzejnika. Hol - ubytek tynku na ścianie z prawej strony drzwi wejściowych od strony WC, zabrudzenia/przebarwienia farby tynku na ścianie od strony WC po lewej i prawej stronie otworu na ościeżnicę, ubytki tynku na ścianie od strony sypialni 1. Sypialnia 2 - zdeformowany prawy boczny panel grzejnika, zarysowania na ramiaku drzwi okiennych strona lewa i prawa góra spowodowane brakiem ograniczników otwarcia drzwi (ogranicznik jest zamontowany w drzwiach tarasu) przez co ramiaki uderzają o glif, zaciek farby na ścianie wspólnej. Sypialnia 1 - zdeformowany prawy boczny panel grzejnika, zarysowania na ramiaku drzwi okiennych strona lewa i prawa góra oraz lewy dół spowodowane brakiem ograniczników otwarcia drzwi (ogranicznik jest zamontowany w drzwiach tarasu) przez co ramiaki uderzają o glif, zaciek farby na ścianie od strony sypialni 1. Salon – ubytek tynku na ścianie wspólnej nad zespołem gniazd 230V/TV/INT, narożnik okien FIX od strony zewnętrznej – listwa maskująca połączenie słupek/rama okna wystające dwa gwoździki, słupek narożnika okien FIX od zewnątrz pęknięcie pionowe słupka w strefie dolnej, wgłębienia (x2) na ramie drzwi tarasu od zewnątrz- rama prawa strefa dolna. Aneks kuchenny – zabrudzenia tynku na ścianie okiennej z prawej strony grzejnika. Taras – zarysowana deska panelowa podłogi tarasu – okolice między słupem a słupkiem okien fix. Przy ustawieniach na 5 termostatów grzejnikowych brak cyrkulacji czynnika grzewczego (być może zamknięty obwód na szachcie lub przydławienie na centrali C.O. budynku w związku z wysoką temperaturą zewnętrzną).”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Porysowane tafle szkła w pokoju małym, szyby części nieotwieranych, wewnętrzne i zewnętrzne rysy. Za małe otwory drzwiowe 205 cm wysokości (do powiększenia). Klamka drzwi wejściowych do regulacji.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Rysy wewnątrz szyby zespolonej (wada fabryczna) okna sypialni nr. 1 po lewej, rysa okna w sypialni nr. 2, zarysowania i odpryski na barierce balkonowej.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Usterki drobne usunięte na miejscu, pozostała jedna do usunięcia w narożniku salonu - pęknięcie na tynku. Ustalono usunięcie do 2 dni. Brak innych usterek.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Do wymiany zniszczona listwa przyszybowa w mniejszym pokoju. Porysowane szyby w pokoju. Jedna szyba ma skazę fabryczną.Do przeszlifowania naprawianie sufitu w łazience. Do naprawy sufit w przedpokoju przy łazience.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Port Żerań, Warszawa


“Brak usterek. Odbiór mieszkania wykończonego pod klucz (wzorowo) przez podwykonawcę dewelopera (znalezione lekkie niedomalowania i zabrudzenia zostały usunięte przez ekipę na miejscu).”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Port Żerań, Warszawa


“Pęknięcie pionowe ściany w ciągu podstawowym w kuchni. Drzwi wejściowe- zarysowanie pod klamką na korytarzu. Zabrudzone płytki na balkonie, balustrada na wprost- element o ostrych krawędziach.”


Odbiór techniczny, marzec 2020 r., inwestycja Port Żerań, Warszawa


“Salon z aneksem – brak liniowości pionowej glifu prawego wewnętrznego przy drzwiach balkonowych, kolizja ramiaka skrzydła drzwi balkonowych z glifem (przyczyna- brak liniowości pionowej glifu), do regulacji drzwi balkonowe. Sypialnia – porysowana cała szyba okien fix od zewnątrz, brak osłony zawiasu górnego skrzydła lewego okna, do regulacji ogranicznik otwierania skrzydła prawego ( utrudnia/ ciężko się otwiera skrzydło).”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Żoliborz Artystyczny, Warszawa


“Pokój nr 1: Wżery w szybach, rysy na ramie okiennej, rysy i ubytki wewnętrzne i zewnętrzne, rysy na parapecie wewnętrznym, usterki w fakturze malowania parapetu zewnętrznego. Łazienka: ubytki tynku na suficie. Hol: pęknięcia tynku, zawyżenia posadzki, pęknięcia posadzki. Pokój nr 2: zawyżenia posadzki, rysy na parapecie wewnętrznym, ubytek tynku przy punkcie oświetleniowym. Salon: pęknięcia tynku, rysy na szybach, zawyżenia posadzki, rysy na parapecie wewnętrznym, rysy i ubytki wewnętrzne i zewnętrzne na ramie okiennej.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Osiedle Komedy, Wrocław


“Brak taśmy od rolety w sypialni, pęknięta posadzka w sypialni przy wejściu, rysy na szybie okna balkonowego w sypialni na zewnątrz i wewnątrz, brak kąta w narożniku w przedpokoju 7 mm/ 1m, brak kratek wentylacyjnych w łazience oraz aneksie kuchennym, uszkodzony narożnik, mokry tynk przy aneksie kuchennym, pęknięcie tynku w lewej stronie drzwi wejściowych (górny róg), rysy na parapecie zewnętrznym okna aneksu kuchennego, zarysowania ramy okna przy wejściu do sypialni, zabrudzenia elewacji, ubytki w betonie na tarasie, ubytki i zarysowania balustrady balkonowej, pozostawione otwory po szalunkach na tarasie.”


Odbiór techniczny, luty 2020 r., inwestycja Osiedle Premium, Warszawa


“Holl: zawyżenie posadzki, drzwi zewnętrzne- ubytek uszczelki. Pokój nr 2: rama- rysy wewnętrzne i zewnętrzne, ubytek na uszczelce okiennej. Pokój nr 3: rama- rysy/ubytki wewnętrzne i zewnętrzne. Salon: szyby- rysy, tynki- pęknięcia, rama- ubytki/rysy wewnętrzne i zewnętrzne. Balkon: do poprawy uszczelnienie glifu zewnętrznego”


Czytaj dalej:

Dom Development kontakt
Dom Development inwestycje

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Biuro Dom Development pracuje doskonale. Mieszkania w inwestycji a są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Jakość oddawanych lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Dom Development powinien znacznie poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Biuro Dom Development pracuje doskonale. Mieszkania w inwestycji Marina Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Browary Warszawskie jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Usterkowość lokali jest w normie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Biuro Dom Development pracuje doskonale. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Osiedle Głębocka znajdujemy usterki trudne w naprawie. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Metro Zachód znajdujemy usterki trudne w naprawie. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Należy poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Usterkowość lokali jest wysoka. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Dom Development powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: