Dom Development


#11 w TOP20 deweloperów

Dom Development - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 101 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 101 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 101 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Dom Development

TYNKI
średnia 2.7/3 z 101 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.8/3 z 101 odbiorów
OKNA
średnia 2.3/3 z 101 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.9/3 z 101 odbiorów


Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Dom Development 


Dom Development jest jednym z największych deweloperów w Polsce. W ciągu ostatnich 24 lat deweloper oddał ponad 30 tys. mieszkań. Deweloper jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Ostatnimi czasy kurs akcji spółki rósł głównie ze względu na hossę na rynku deweloperskim i rosnącą liczbę mieszkań. Deweloper koncentruje swoją działalność na dużych miastach, m.in. Wrocławiu i Warszawie. Przykładowo w stolicy, spółka odpowiada za realizację osiedla Marina Mokotów. Firma Pewny Lokal zatrudnia prawników specjalizujących się w analizach umów deweloperskich, którzy z pewnością pomogą Państwu w przeanalizowaniu proponowanego projektu umowy przez Dom Development.


Odbiór techniczny mieszkania Dom Development


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Dom Development. 


Odbiór techniczny, kwiecień 2020 r., inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa


“Łazienka - brak liniowości poziomej gniazd 230V IP44 względem siebie w strefie grzejnika, brak liniowości poziomej ściany pod grzejnikiem i gniazdami 230V IP44 spowodowane wybrzuszeniem pionowym ściany w rejonie termostatu grzejnika. Hol - ubytek tynku na ścianie z prawej strony drzwi wejściowych od strony WC, zabrudzenia/przebarwienia farby tynku na ścianie od strony WC po lewej i prawej stronie otworu na ościeżnicę, ubytki tynku na ścianie od strony sypialni 1. Sypialnia 2 - zdeformowany prawy boczny panel grzejnika, zarysowania na ramiaku drzwi okiennych strona lewa i prawa góra spowodowane brakiem ograniczników otwarcia drzwi (ogranicznik jest zamontowany w drzwiach tarasu) przez co ramiaki uderzają o glif, zaciek farby na ścianie wspólnej. Sypialnia 1 - zdeformowany prawy boczny panel grzejnika, zarysowania na ramiaku drzwi okiennych strona lewa i prawa góra oraz lewy dół spowodowane brakiem ograniczników otwarcia drzwi (ogranicznik jest zamontowany w drzwiach tarasu) przez co ramiaki uderzają o glif, zaciek farby na ścianie od strony sypialni 1. Salon – ubytek tynku na ścianie wspólnej nad zespołem gniazd 230V/TV/INT, narożnik okien FIX od strony zewnętrznej – listwa maskująca połączenie słupek/rama okna wystające dwa gwoździki, słupek narożnika okien FIX od zewnątrz pęknięcie pionowe słupka w strefie dolnej, wgłębienia (x2) na ramie drzwi tarasu od zewnątrz- rama prawa strefa dolna. Aneks kuchenny – zabrudzenia tynku na ścianie okiennej z prawej strony grzejnika. Taras – zarysowana deska panelowa podłogi tarasu – okolice między słupem a słupkiem okien fix. Przy ustawieniach na 5 termostatów grzejnikowych brak cyrkulacji czynnika grzewczego (być może zamknięty obwód na szachcie lub przydławienie na centrali C.O. budynku w związku z wysoką temperaturą zewnętrzną).”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Porysowane tafle szkła w pokoju małym, szyby części nieotwieranych, wewnętrzne i zewnętrzne rysy. Za małe otwory drzwiowe 205 cm wysokości (do powiększenia). Klamka drzwi wejściowych do regulacji.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Rysy wewnątrz szyby zespolonej (wada fabryczna) okna sypialni nr. 1 po lewej, rysa okna w sypialni nr. 2, zarysowania i odpryski na barierce balkonowej.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Usterki drobne usunięte na miejscu, pozostała jedna do usunięcia w narożniku salonu - pęknięcie na tynku. Ustalono usunięcie do 2 dni. Brak innych usterek.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Idylla, Wrocław


“Do wymiany zniszczona listwa przyszybowa w mniejszym pokoju. Porysowane szyby w pokoju. Jedna szyba ma skazę fabryczną.Do przeszlifowania naprawianie sufitu w łazience. Do naprawy sufit w przedpokoju przy łazience.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Port Żerań, Warszawa


“Brak usterek. Odbiór mieszkania wykończonego pod klucz (wzorowo) przez podwykonawcę dewelopera (znalezione lekkie niedomalowania i zabrudzenia zostały usunięte przez ekipę na miejscu).”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Port Żerań, Warszawa


“Pęknięcie pionowe ściany w ciągu podstawowym w kuchni. Drzwi wejściowe- zarysowanie pod klamką na korytarzu. Zabrudzone płytki na balkonie, balustrada na wprost- element o ostrych krawędziach.”


Odbiór techniczny, marzec 2020 r., inwestycja Port Żerań, Warszawa


“Salon z aneksem – brak liniowości pionowej glifu prawego wewnętrznego przy drzwiach balkonowych, kolizja ramiaka skrzydła drzwi balkonowych z glifem (przyczyna- brak liniowości pionowej glifu), do regulacji drzwi balkonowe. Sypialnia – porysowana cała szyba okien fix od zewnątrz, brak osłony zawiasu górnego skrzydła lewego okna, do regulacji ogranicznik otwierania skrzydła prawego ( utrudnia/ ciężko się otwiera skrzydło).”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Żoliborz Artystyczny, Warszawa


“Pokój nr 1: Wżery w szybach, rysy na ramie okiennej, rysy i ubytki wewnętrzne i zewnętrzne, rysy na parapecie wewnętrznym, usterki w fakturze malowania parapetu zewnętrznego. Łazienka: ubytki tynku na suficie. Hol: pęknięcia tynku, zawyżenia posadzki, pęknięcia posadzki. Pokój nr 2: zawyżenia posadzki, rysy na parapecie wewnętrznym, ubytek tynku przy punkcie oświetleniowym. Salon: pęknięcia tynku, rysy na szybach, zawyżenia posadzki, rysy na parapecie wewnętrznym, rysy i ubytki wewnętrzne i zewnętrzne na ramie okiennej.”


Odbiór techniczny, styczeń 2020 r., inwestycja Osiedle Komedy, Wrocław


“Brak taśmy od rolety w sypialni, pęknięta posadzka w sypialni przy wejściu, rysy na szybie okna balkonowego w sypialni na zewnątrz i wewnątrz, brak kąta w narożniku w przedpokoju 7 mm/ 1m, brak kratek wentylacyjnych w łazience oraz aneksie kuchennym, uszkodzony narożnik, mokry tynk przy aneksie kuchennym, pęknięcie tynku w lewej stronie drzwi wejściowych (górny róg), rysy na parapecie zewnętrznym okna aneksu kuchennego, zarysowania ramy okna przy wejściu do sypialni, zabrudzenia elewacji, ubytki w betonie na tarasie, ubytki i zarysowania balustrady balkonowej, pozostawione otwory po szalunkach na tarasie.”


Odbiór techniczny, luty 2020 r., inwestycja Osiedle Premium, Warszawa


“Holl: zawyżenie posadzki, drzwi zewnętrzne- ubytek uszczelki. Pokój nr 2: rama- rysy wewnętrzne i zewnętrzne, ubytek na uszczelce okiennej. Pokój nr 3: rama- rysy/ubytki wewnętrzne i zewnętrzne. Salon: szyby- rysy, tynki- pęknięcia, rama- ubytki/rysy wewnętrzne i zewnętrzne. Balkon: do poprawy uszczelnienie glifu zewnętrznego”


Czytaj dalej:

Dom Development kontakt
Dom Development inwestycje

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Mieszkania w inwestycji Port Żerań są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Biuro Dom Development pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Apartamenty Księcia Witolda są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Osiedle Wilno są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera Dom Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.


Zobacz też opinie o innych deweloperach: