Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Osiedle Cybernetyki 17


Opinie o Osiedle Cybernetyki 17 od Dom Development, Warszawa

3.8/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 3 odbiorów
3.8/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 3 odbiorów
4.6/5 obsługa klienta
na podstawie 3 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

TYNKI
średnia 5/5 z 3 odbiorów
WYLEWKI
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
OKNA
średnia 4.2/5 z 3 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 3 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2020 r. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-01-14
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Osiedle Cybernetyki 17. Mieszkanie było wykończone pod klucz. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Wykryliśmy dużo średniej jakości usterek, które generują bardzo często większy koszt naprawy, konieczność konsultacji z fachowcem lub pomoc specjalisty, który wszystkie naprawy wykona. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2020-07-02
W inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 robiliśmy odbiór mieszkania. Dokonaliśmy kontroli mieszkania kamerą termowizyjną. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Wykryliśmy nieliczne błędy, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących mieszkania deweloperskie. Wylewki wymagają znaczących poprawek, gdyż jakość ich wykonania była wyjątkowo niska.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-08-20

Forum opinii o inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Stacja Grochów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość oddawanych lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Browary Warszawskie jest zgodna z rynkowym standardem. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Księcia Witolda jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Deweloper niechętnie naprawia usterki. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Czasem na inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajdujemy usterki trudne w naprawie. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach