zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Osiedle Cybernetyki 17


Opinie o Osiedle Cybernetyki 17 od Dom Development, Warszawa

liczba usterek
na podstawie 3 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 3 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 3 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

TYNKI
średnia 5/5 z 3 odbiorów
WYLEWKI
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
OKNA
średnia 4.2/5 z 3 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 3 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2020 r. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-01-14
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Osiedle Cybernetyki 17. Mieszkanie było wykończone pod klucz. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Wykryliśmy dużo średniej jakości usterek, które generują bardzo często większy koszt naprawy, konieczność konsultacji z fachowcem lub pomoc specjalisty, który wszystkie naprawy wykona. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2020-07-02
W inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 robiliśmy odbiór mieszkania. Dokonaliśmy kontroli mieszkania kamerą termowizyjną. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Wykryliśmy nieliczne błędy, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących mieszkania deweloperskie. Wylewki wymagają znaczących poprawek, gdyż jakość ich wykonania była wyjątkowo niska.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-08-20

Forum opinii o inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Cybernetyki 17

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest poprawna. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Port Żerań są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Biuro pracuje doskonale. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Ogrodowa jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Osiedle Zielna znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Dom na Kurkowej znajdujemy usterki trudne w naprawie. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach