zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Apartamenty Dolny Mokotów


Opinie o Apartamenty Dolny Mokotów od Dom Development, Warszawa

liczba usterek
na podstawie 3 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 3 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 3 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

TYNKI
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 3 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 3 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Odebraliśmy również pomieszczenia przynależne. W trakcie odbioru znaleźliśmy naprawdę niewielką liczbę usterek, które niestety nie należały do tych najłatwiejszych w usunięciu, zaś wymagały wiedzy i doświadczenia.
Roman Inżynier Pewny Lokal 2020-01-22
W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów robiliśmy odbiór mieszkania. Ponadto, wykonaliśmy odbiór przynależności. W naszym raporcie wskazaliśmy na obecność licznych usterek, które mają charakter poważnych uchybień, co oznacza, że nie są łatwe do naprawy, a do tego wymagają dużego zaplecza finansowego.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-04-06
W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów robiliśmy przegląd lokalu. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. Średnia liczba usterek to jedna wiadomość dotycząca odbioru, zaś druga określa jakość wad oraz tym razem wykryliśmy błędy wymagające pomocy fachowca oraz drobnego wkładu finansowego. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Tynk w tym mieszkaniu był bliski ideału, ale posiadał kilka małych odspojeń.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-06-16

Forum opinii o inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Stacja Grochów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Biuro pracuje doskonale. Mieszkania w inwestycji Apartamenty Księcia Witolda są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka. Czasem na inwestycji Dom na Kurkowej znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach