Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Apartamenty Dolny Mokotów


Opinie o Apartamenty Dolny Mokotów od Dom Development, Warszawa

3.3/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 3 odbiorów
2.5/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 3 odbiorów
5.0/5 obsługa klienta
na podstawie 3 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

TYNKI
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 3 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 3 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Odebraliśmy również pomieszczenia przynależne. W trakcie odbioru znaleźliśmy naprawdę niewielką liczbę usterek, które niestety nie należały do tych najłatwiejszych w usunięciu, zaś wymagały wiedzy i doświadczenia.
Roman Inżynier Pewny Lokal 2020-01-22
W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów robiliśmy odbiór mieszkania. Ponadto, wykonaliśmy odbiór przynależności. W naszym raporcie wskazaliśmy na obecność licznych usterek, które mają charakter poważnych uchybień, co oznacza, że nie są łatwe do naprawy, a do tego wymagają dużego zaplecza finansowego.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-04-06
W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów robiliśmy przegląd lokalu. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. Średnia liczba usterek to jedna wiadomość dotycząca odbioru, zaś druga określa jakość wad oraz tym razem wykryliśmy błędy wymagające pomocy fachowca oraz drobnego wkładu finansowego. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Tynk w tym mieszkaniu był bliski ideału, ale posiadał kilka małych odspojeń.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-06-16

Forum opinii o inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Mieszkania w inwestycji Stacja Grochów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Obsługa klienta jest poprawna. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest poprawna. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Mieszkania w inwestycji Żoliborz Artystyczny są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Biuro pracuje doskonale. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Usterkowość lokali jest w normie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Nowe Księże znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Osiedle Głębocka znajdujemy usterki trudne w naprawie. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Metro Zachód znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Należy poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach