Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Wille Taneczna


Opinie o Wille Taneczna od Dom Development, Warszawa

3.8/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 4 odbiorów
2.2/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 4 odbiorów
4.4/5 obsługa klienta
na podstawie 4 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Wille Taneczna

W inwestycji Wille Taneczna robiliśmy odbiór mieszkania. Liczba usterek oscyluje wokół środkowej części skali, ale dostrzegliśmy rażące wady, które koniecznie trzeba naprawić, co wiąże się ze sporym wydatkiem finansowym.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-01-17
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Wille Taneczna zrobiliśmy w 2020 roku. Przeprowadziliśmy także audyt techniczny przynależności. Odbiory, jakie wykonujemy bardzo często wskazują na akceptowalną liczbę usterek, ale najważniejsze jest to, jak poważne są to wady, a w tym przypadku są one wymagające.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-01-22
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Sprawdziliśmy stan techniczny pomieszczeń przynależnych. W trakcie odbioru wskazane zostały liczne wady, ale jeszcze bardzie przygnębiający okazał się fakt, że ich naprawa wymaga dużego doświadczenia oraz eksperckiej wiedzy.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-01-27
W inwestycji Wille Taneczna zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Przeprowadziliśmy także audyt techniczny przynależności. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy oraz konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki. Dodatkowo sprawdziliśmy zmiany lokatorskie w mieszkaniu.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-04-21

Forum opinii o inwestycji Wille Taneczna

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Wille Taneczna

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest wysoka. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Osiedle Głębocka znajdujemy usterki trudne w naprawie. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Osiedle Zielna znajdujemy usterki trudne w naprawie. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Mieszkania w inwestycji Dom na Kurkowej są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach