Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Chociebuska 11


Opinie o Chociebuska 11 od Dom Development, Wrocław

5.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 1 odbiorów
5.0/5 obsługa klienta
na podstawie 1 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Chociebuska 11

TYNKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 1 odbiorów
OKNA
średnia 5/5 z 1 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 1 odbiorów

Chociebuska 11 – forum

Chociebuska 11 to inwestycja, która powstaje we Wrocławiu. Sama lokalizacja jest idealną przestrzenią do życia, ponieważ otoczona jest licznymi terenami zielonymi. Architektura osiedla wyróżnia się pomarańczowymi akcentami, zaś metraże charakteryzują się różnorodnością – najmniejsze mieszkania są jednopokojowymi przestrzeniami, zaś największe to czteropokojowe apartamenty. Wszystkie mieszkania mają balkony lub loggie, a na najwyższym piętrze znajdują się przestronne tarasy, zaś na parterze przydomowe ogródki.


Opinie inżynierów o inwestycji Chociebuska 11

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Chociebuska 11 dewelopera Dom Development.

Odbiory techniczne mieszkań i ich ocena to wartościowa wiedza, która została zebrana na stronie internetowej Sprawdź Dewelopera, by przekazać informacje dotyczące standardów realizacji inwestycji. Jako ogólnopolski lider odbiorów technicznych działamy na terenie całej Polski, a nasi pracownicy dojadą do każdego klienta. Inżynierowie pracujący w naszej firmie nie realizowali jeszcze odbioru inwestycji Chociebuska 11. Już pierwsza ocena z odbioru technicznego zostanie opublikowana na stronie i wskaże liczb usterek, ich powagę oraz ilość. W ramach oceny z odbioru znajdą Państwo np. informacje o jakości stolarki okiennej czy zawilgoceniach na inwestycji.

Forum opinii o inwestycji Chociebuska 11

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Chociebuska 11

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Usterkowość lokali jest wysoka. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest bardzo dobra. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 jest zgodna z rynkowym standardem. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Księcia Witolda jest zgodna z rynkowym standardem. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Mieszkania w inwestycji Piękna 21 są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Usterkowość lokali jest wysoka. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Dom na Kurkowej są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Usterkowość lokali jest wysoka. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach