zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Piękna 21


Opinie o Piękna 21 od Dom Development, Wrocław

liczba usterek
na podstawie 8 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 8 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 8 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Piękna 21

TYNKI
średnia 4.7/5 z 8 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 8 odbiorów
OKNA
średnia 4/5 z 8 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.7/5 z 8 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Piękna 21

Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Garaż to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Badanie kamerą wykazało występowanie licznych zawilgoceń. Zawilgocenia były zlokalizowane w zróżnicowanych miejscach, nie było jednego źródła. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. W trakcie odbioru wychwyciliśmy bardzo dużo usterek o średniej randze, można je naprawić z pomocą fachowca niskim nakładem finansowym. Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-06-20
W inwestycji Piękna 21 robiliśmy odbiór mieszkania. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Lokal był w stanie deweloperskim. Tynk w tym mieszkaniu zawierał drobne usterki wymagające małych poprawek. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. Średnia liczba wykrytych przez nas usterek to przeciętna informacja, ale naprawa wad wykrytych przez inżyniera generować będzie prawdopodobnie koszty o umiarkowanej wysokości, więc nie jest tak źle.
Krzysztof Inżynier Pewny Lokal 2020-06-20
W inwestycji Piękna 21 zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. miejsce garażowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Przy odbiorze lokalu nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Wykonaliśmy więcej pracy w związku ze zmianami lokatorskimi i koniecznością ich sprawdzenia. W raporcie odbioru odnotowaliśmy średnią liczbę usterek, które tak naprawdę warto usunąć po konsultacji z fachowcem, który doradzi jak to zrobić poprawnie oraz w miarę sprawnie.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2020-08-06
W inwestycji Piękna 21 zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Lokal był w stanie deweloperskim. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Wykryliśmy nieliczne usterki, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących mieszkania deweloperskie. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2020-08-12
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Piękna 21 Mieszkanie wydano w stanie surowym. miejsce postojowe w garażu to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Brak ognisk korozji biologicznej. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy oraz konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2020-08-20
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Piękna 21 Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Mieszkanie wydano w stanie surowym. miejsce parkingowe to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. Zidentyfikowaliśmy niewielką liczbę usterek, które okazały się nie najłatwiejsze do usunięcia, co może świadczyć o tym, że bez fachowych wskazówek i zaplecza finansowego nie uda się ich bezproblemowo naprawić. Nasi inżynierowie w trakcie inspekcji natknęli się na nierażące nieprawidłowości w tynku. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2020-08-20
W inwestycji Piękna 21 robiliśmy przegląd lokalu. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Dokonaliśmy kontroli mieszkania kamerą termowizyjną. Lokal był w stanie deweloperskim. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. To był jeden z przyjemniejszych odbiorów, ponieważ wykryliśmy naprawdę niewiele usterek, które okazały się być stosunkowo drobne i łatwe w naprawie. Deweloper może być dumny z jakości wylewek.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-08-20
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Miejsce postojowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach oraz innych usterek stolarki. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-08-31

Forum opinii o inwestycji Piękna 21

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Piękna 21

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Czasem na inwestycji Amsterdam znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Apartamenty Księcia Witolda są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest poprawna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach