zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Osiedle Wilno


Opinie o Osiedle Wilno od Dom Development, Warszawa

liczba usterek
na podstawie 3 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 3 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 3 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Osiedle Wilno

TYNKI
średnia 3.8/5 z 3 odbiorów
WYLEWKI
średnia 3.8/5 z 3 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 3 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 3 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Wilno

Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Osiedle Wilno zrobiliśmy w 2020 roku. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Wykonaliśmy odbiór przynależności. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. W tym mieszkaniu inwestor dokonał wielu zmian lokatorskich, które sprawiły, że musieliśmy dokonywać inspekcji ze wzmożoną starannością oraz uwagą. Wykryte nieprawidłowości oraz wady w zakresie tynków. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-06-09
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Skontrolowaliśmy stan techniczny przynależności. Sprawdziliśmy mieszkanie kamerą termowizyjną. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa oraz nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Szyby oraz ramy okienne bez zarzutu. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Wylewki prezentują się nienagannie.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-06-16
Odbiór lokalu w inwestycji o nazwie Osiedle Wilno zrobiliśmy w 2020 roku. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim W sprawdzanym przez nas mieszkaniu sprawdziliśmy poziom zawilgocenia przy użyciu kamery termowizyjnej. miejsce postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Ilość wad i usterek przekracza znacząco normę. Jakość wylewek pozostawia wiele do życzenia. Przy odbiorze wykryliśmy średnio istotne wady tynków (np. odspojenia). Zakres usterek okazał się być dość poważny i kosztowny, pocieszającym może być fakt, że liczba usterek okazała się być akceptowalna, choć nie należała do najmniejszej.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-08-04
W inwestycji Osiedle Wilno zrobiliśmy przegląd lokalu w 2021 roku. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością. Przy odbiorze lokalu nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2021-01-28

Forum opinii o inwestycji Osiedle Wilno

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Wilno

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Mieszkania w inwestycji Stacja Grochów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Biuro pracuje doskonale. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Apartamenty Księcia Witolda są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Wille Taneczna jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Czasem na inwestycji Metro Zachód znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Deweloper niechętnie naprawia usterki. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach