Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Osiedle Wilno


Opinie o Osiedle Wilno od Dom Development, Warszawa

4.5/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 15 odbiorów
4.2/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 15 odbiorów
4.6/5 obsługa klienta
na podstawie 15 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Osiedle Wilno

TYNKI
średnia 4.7/5 z 15 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.3/5 z 15 odbiorów
OKNA
średnia 3.8/5 z 15 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.8/5 z 15 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Wilno

Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Osiedle Wilno zrobiliśmy w 2020 roku. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Wykonaliśmy odbiór przynależności. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. W tym mieszkaniu inwestor dokonał wielu zmian lokatorskich, które sprawiły, że musieliśmy dokonywać inspekcji ze wzmożoną starannością oraz uwagą. Wykryte nieprawidłowości oraz wady w zakresie tynków. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-06-09
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Skontrolowaliśmy stan techniczny przynależności. Sprawdziliśmy mieszkanie kamerą termowizyjną. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa oraz nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Szyby oraz ramy okienne bez zarzutu. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Wylewki prezentują się nienagannie.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-06-16
Odbiór lokalu w inwestycji o nazwie Osiedle Wilno zrobiliśmy w 2020 roku. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim W sprawdzanym przez nas mieszkaniu sprawdziliśmy poziom zawilgocenia przy użyciu kamery termowizyjnej. miejsce postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Ilość wad i usterek przekracza znacząco normę. Jakość wylewek pozostawia wiele do życzenia. Przy odbiorze wykryliśmy średnio istotne wady tynków (np. odspojenia). Zakres usterek okazał się być dość poważny i kosztowny, pocieszającym może być fakt, że liczba usterek okazała się być akceptowalna, choć nie należała do najmniejszej.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-08-04
Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak miejsce parkingowe. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. Przy odbiorze lokalu nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2021-01-21
Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Ponadto, wykonaliśmy odbiór przynależności. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2021-01-21
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2021 roku w inwestycji Osiedle Wilno. Przy odbiorze lokalu nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Miejsce parkingowe to dodatkowy obiekt na jakość konstrukcji którego również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Realizując przegląd inwestycji wskazaliśmy sporo usterek, które na szczęście na należą do tych bardzo kosztownych oraz czasochłonnych, można je naprawić sprawnie oraz w miarę tanio. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Wylewki prezentują się nienagannie.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2021-01-27
W inwestycji Osiedle Wilno zrobiliśmy przegląd lokalu w 2021 roku. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Znaleźliśmy niewielką liczbę usterek o średnim poziomie trudności, jeśli chodzi o naprawę to coś, co większość klientów zaakceptowałaby raczej z radością. Przy odbiorze lokalu nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2021-01-28
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2021 r. Lokalne zawilgocenia wymagały koniecznego wysuszenia. przynależności znajdowały się na liście przynależności lokalu, których inspekcji dokonaliśmy. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny. Wady w zakresie tynków były średnio znaczące. W tym mieszkaniu inwestor dokonał wielu zmian lokatorskich, które sprawiły, że musieliśmy dokonywać inspekcji ze wzmożoną starannością oraz uwagą. Podczas odbioru technicznego okazało się, że wylewki mogłyby być w lepszym stanie. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-02-11
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2021 r. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. komórka i garaż to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-02-24
Mieszkanie w inwestycji Osiedle Wilno odebraliśmy w 2021. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim miejsce parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. W mieszkaniu zostało wykonane wiele zmian lokatorskich. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Wylewki prezentują się nienagannie. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2021-03-08
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Osiedle Wilno Dodatkowo dokonaliśmy inspekcji dwóch przynależności lokalu, czyli obiektów takich jak przynależności. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością. Duża liczba zmian lokatorskich przysporzyła nam trochę dodatkowej pracy w trakcie odbioru technicznego, gdyż kształt mieszkania znacznie odbiegał od innych lokali w tym budynku. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Wylewki prezentują się nienagannie.
Natalia Inżynier Pewny Lokal 2021-03-15
W inwestycji Osiedle Wilno zrobiliśmy przegląd lokalu w 2021 roku. miejsce parkingowe to element przynależący do lokalu, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków oraz zawilgoceń. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Mieliśmy za zadanie dodatkowo sprawdzić zmiany lokatorskie w mieszkaniu. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Średnia liczba usterek to jedna wiadomość dotycząca odbioru, zaś druga określa jakość wad i tym razem wykryliśmy błędy wymagające pomocy fachowca i drobnego wkładu finansowego. Sposób wykonania wylewek trochę odbiegał od ideału, ponieważ zawierały kilka małych niedopatrzeń.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-03-22
Mieszkanie w inwestycji Osiedle Wilno odebraliśmy w 2021. Przy odbiorze lokalu nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Zajęliśmy się również oceną jakości wykonania przynależności, czyli w przypadku tego mieszkania obiektów takich jak [PRZYNALEŻNOŚĆI] Wylewki mogły zostać zrobione lepiej, gdyż zawierały kilka nieprawidłowości średniej wagi. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2021-03-23
W 2021 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Wygląd lokalu odbiegał od standardowego m.in. przez to, że klient zlecił deweloperowi wykonanie bardzo wielu zmian lokatorskich. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Wylewki prezentują się nienagannie.
Adrian Inżynier Pewny Lokal 2021-03-24
W 2021 roku przeprowadziliśmy przegląd techniczny lokalu. miejsce parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Przy odbiorze lokalu nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Nieliczne usterki, które wykryliśmy okazały się należeć do grupy tych, które wymagają wiedzy, by w poprawny sposób je naprawić, ale nie można ich określić jako poważne. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2021-03-26

Forum opinii o inwestycji Osiedle Wilno

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Wilno

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Biuro pracuje doskonale. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Należy poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Czasem na inwestycji Osiedle Komedy znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Należy poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajdujemy usterki trudne w naprawie. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajdujemy usterki trudne w naprawie. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach