Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Browary Warszawskie


Opinie o Browary Warszawskie od Dom Development, Warszawa

4.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 6 odbiorów
4.2/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 6 odbiorów
4.4/5 obsługa klienta
na podstawie 6 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Browary Warszawskie

TYNKI
średnia 4.3/5 z 6 odbiorów
WYLEWKI
średnia 3/5 z 6 odbiorów
OKNA
średnia 3.7/5 z 6 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 6 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Browary Warszawskie

Odbiór techniczny lokalu przeprowadziliśmy styczniu 2020 r. Usterki, jakie zaobserwowaliśmy są łatwe w naprawie, poradzi sobie z nimi większość przeciętnych fachowców, ale jest ich trochę więcej niż kilka.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-01-23
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Apartamenty Ogrodowa Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Realizując odbiór inwestycji wskazaliśmy sporo usterek, które na szczęście na należą do tych bardzo kosztownych i czasochłonnych, można je naprawić sprawnie i w miarę tanio. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Przy odbiorze lokalu wykryto znaczne wady stolarki okiennej.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-11-28
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny przegląd u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera. Stan oraz jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób oraz nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2021-02-12
Mieszkanie w inwestycji Apartamenty Ogrodowa odebraliśmy w 2021. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. komórka i miejsce postojowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy. Wylewki wymagają znaczących poprawek, gdyż jakość ich wykonania była wyjątkowo niska. Nieliczne błędy, które wykryliśmy okazały się należeć do grupy tych, które wymagają wiedzy, by w poprawny sposób je naprawić, ale nie można ich określić jako poważne. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2021-02-12
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2021 r. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Sytuacja z tynkami podczas odbioru była bardzo zła. Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle. Jakość wylewek pozostawia wiele do życzenia. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-02-19
W 2021 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków oraz zawilgoceń. Wśród dodatkowych obiektów przynależnych do lokalu, które sprawdziliśmy były przynależności. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Średnia liczba wykrytych przez nas usterek to przeciętna informacja, ale naprawa wad wykrytych przez inżyniera generować będzie prawdopodobnie koszty o umiarkowanej wysokości, więc nie jest tak źle. Stan wylewek wymaga poprawy.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2021-02-25

Forum opinii o inwestycji Browary Warszawskie

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Browary Warszawskie

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Biuro pracuje doskonale. Mieszkania w inwestycji a są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Nowe Księże znajdujemy usterki trudne w naprawie. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Mieszkania w inwestycji Marina Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest zgodna z rynkowym standardem. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest bardzo dobra. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Księcia Witolda jest zgodna z rynkowym standardem. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Osiedle Wilno są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość oddawanych lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Metro Zachód znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Mieszkania w inwestycji Dom na Kurkowej są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach