Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Amsterdam


Opinie o Amsterdam od Dom Development, Warszawa

1.3/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 1 odbiorów
1.3/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 1 odbiorów
3.8/5 obsługa klienta
na podstawie 1 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Amsterdam

Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2020 r. Wykonaliśmy również kontrolę techniczną pomieszczeń przynależnych. W mieszkaniu wykryliśmy bardzo dużo usterek, które mogą okazać się naprawdę poważne, a ich naprawa najprawdopodobniej będzie wiązać się ze sporymi kosztami.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-01-30

Forum opinii o inwestycji Amsterdam

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Amsterdam

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Biuro pracuje doskonale. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Biuro pracuje doskonale. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Usterkowość lokali jest wysoka. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Usterkowość lokali jest wysoka. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach