Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Osiedle Premium


Opinie o Osiedle Premium od Dom Development, Warszawa

4.4/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 2 odbiorów
3.1/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 2 odbiorów
3.8/5 obsługa klienta
na podstawie 2 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Premium

W inwestycji Osiedle Premium zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Przeprowadziliśmy także audyt techniczny przynależności. Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-02-13
Mieszkanie w inwestycji Osiedle Premium odebraliśmy w 2020. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Odebraliśmy również pomieszczenia przynależne. Jeśli chodzi o liczbę wad, okazało się, że to był naprawdę przyjemny odbiór, bo było ich niewiele, ale ich status okazał się być dość problematyczny, ponieważ wymagać będzie sporych nakładów finansowych.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-05-14

Forum opinii o inwestycji Osiedle Premium

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Premium

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien zadbać o lepszą komunikację z klientami i poprawić obsługę. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Mieszkania w inwestycji Osiedle Premium są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Usterkowość lokali jest w normie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale. Mieszkania w inwestycji Marina Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Browary Warszawskie jest zgodna z rynkowym standardem. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Wille Taneczna jest zgodna z rynkowym standardem. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Biuro pracuje doskonale. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. W lokalach znajdujemu wiele usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Usterkowość lokali jest wysoka. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji. powinien znacznie poprawić obsługę klienta. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Czasem na inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny znajdujemy usterki trudne w naprawie. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Rezydencja Stanisława Augusta znajdujemy usterki trudne w naprawie. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Czasem na inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Należy poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Chociebuska 11 znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach