Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Port Żerań


Opinie o Port Żerań od Dom Development, Warszawa

4.4/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 21 odbiorów
3.8/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 21 odbiorów
4.5/5 obsługa klienta
na podstawie 21 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Port Żerań

TYNKI
średnia 4.7/5 z 21 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.7/5 z 21 odbiorów
OKNA
średnia 3.8/5 z 21 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 21 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Port Żerań

Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Sprawdziliśmy też przynależności. Zidentyfikowaliśmy niewielką liczbę usterek, które okazały się nie najłatwiejsze do usunięcia, co może świadczyć o tym, że bez fachowych wskazówek oraz zaplecza finansowego nie uda się ich bezproblemowo naprawić.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-01-09
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Port Żerań. Sprawdziliśmy również przynależności. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy.
Zbigniew Inżynier Pewny Lokal 2020-01-20
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Port Żerań Nasi inżynierowie rzadko mają do czynienia z tak niewielką liczbą wad, ale niestety ich zakres okazał się być dość poważny i wymagający kompetencji podczas naprawy.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-01-21
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Port Żerań Liczba usterek wydaje się być cały czas akceptowalna, ale niestety ich zakres i powaga już nie, ponieważ wykryte nieprawidłowości wymagają doświadczonego fachowca.
Marzena Inżynier Pewny Lokal 2020-01-22
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Odebraliśmy również pomieszczenia przynależne. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-02-10
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Port Żerań zrobiliśmy w 2020 roku. Sprawdziliśmy stan techniczny pomieszczeń przynależnych. Odbiór techniczny inwestycji nie przebiegł pomyślnie, ponieważ inżynier wychwycił naprawdę dużą liczbę wad, które w naprawie są bardzo kosztowne oraz pracochłonne.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-02-11
Mieszkanie w inwestycji Port Żerań odebraliśmy w 2020. Wykonaliśmy audyt pomieszczeń przynależnych. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę mieściła się w normie pośredniej, ale niestety większość z nich wymaga poważnej naprawy, która wiąże się też, ze sporymi nakładami finansowymi.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-03-11
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Ponadto, wykonaliśmy przegląd przynależności. Odbierając inwestycję, nasz inżynier wskazał naprawdę dużą liczbę usterek, ale bardziej problemowe jest to, że wszystkie mają charakter poważny oraz są kosztowne w naprawie.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-03-16
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. dwa miejsca parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Mieszkanie było w stanie pod klucz. Nasi inżynierowie rzadko mają do czynienia z tak niewielką liczbą wad, ale niestety ich zakres okazał się być dość poważny oraz wymagający kompetencji podczas naprawy.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-05-27
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Zajęliśmy się również oceną jakości wykonania przynależności, czyli w przypadku tego lokalu obiektów takich jak [PRZYNALEŻNOŚĆI] Dzięki badaniu przeprowadzonym kamerą termowizyjną mogliśmy określić, czy w mieszkaniu występują jakieś ogniska korozji biologicznej. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Stan wylewek nie jest w pełni zadowalający. Wykryte nieprawidłowości i wady w zakresie tynków.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-07-08
Odbiór lokalu od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Port Żerań. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce parkingowe . Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi. Wylewki zostały wykonane z dużą starannością.
Karol Inżynier Pewny Lokal 2020-07-29
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Brak ognisk korozji biologicznej. miejsce parkingowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Lokal był w stanie deweloperskim. Tynk w tym mieszkaniu był bliski ideału, ale posiadał kilka małych odspojeń. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. To był jeden z przyjemniejszych odbiorów, ponieważ wykryliśmy naprawdę niewiele usterek, które okazały się być stosunkowo drobne i łatwe w naprawie.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-07-29
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Port Żerań Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Odbiory, jakie wykonujemy bardzo często wskazują na akceptowalną liczbę usterek, ale najważniejsze jest to, jak poważne są to wady, a w tym przypadku są one wymagające. Wylewki zostały wykonane z dużą starannością. Stan oraz jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2020-09-16
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak Miejsce postojowe. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-09-16
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-09-23
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Port Żerań Brak ognisk korozji biologicznej. miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa i nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-09-30
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Dokonaliśmy też pomiaru za pomocą termowizji. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Szyby oraz ramy okienne bez zarzutu. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-10-02
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. przynależności to przynależności tego lokalu, które również skontrolowaliśmy Mieszkanie wydano w stanie surowym. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-10-06
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Port Żerań Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. miejsce postojowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Dokonaliśmy również pomiaru za pomocą termowizji. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-12-02
Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak garaż. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Wykryliśmy liczbę usterek na średnim poziomie, która okazała się do przejścia, ponieważ jakość wykrytych uchybień była łatwa w naprawie, nie wymagała również dodatkowego nakładu finansowego. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-05
Odbiór techniczny lokalu przeprowadziliśmy lutym 2021 r. miejsce postojowe to element przynależący do mieszkania, którego jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Podczas odbioru technicznego okazało się, że wylewki mogłyby być w lepszym stanie. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2021-02-17

Forum opinii o inwestycji Port Żerań

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Port Żerań

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Osiedle Cybernetyki 17 jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Apartamenty Księcia Witolda jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Wille Taneczna jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Mieszkania w inwestycji Osiedle Wilno są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Metro Zachód znajdujemy usterki trudne w naprawie. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Usterkowość lokali jest w normie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterkowość lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Biuro pracuje doskonale. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Osiedle Żoliborz Artystyczny znajdujemy usterki trudne w naprawie. Usterkowość lokali jest wysoka. Należy poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach