zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Port Żerań


Opinie o Port Żerań od Dom Development, Warszawa

liczba usterek
na podstawie 20 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 20 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 20 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Port Żerań

TYNKI
średnia 4.7/5 z 20 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.7/5 z 20 odbiorów
OKNA
średnia 3.8/5 z 20 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 20 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Port Żerań

Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Sprawdziliśmy też przynależności. Zidentyfikowaliśmy niewielką liczbę usterek, które okazały się nie najłatwiejsze do usunięcia, co może świadczyć o tym, że bez fachowych wskazówek oraz zaplecza finansowego nie uda się ich bezproblemowo naprawić.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-01-09
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Port Żerań. Sprawdziliśmy również przynależności. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy.
Zbigniew Inżynier Pewny Lokal 2020-01-20
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Port Żerań Nasi inżynierowie rzadko mają do czynienia z tak niewielką liczbą wad, ale niestety ich zakres okazał się być dość poważny i wymagający kompetencji podczas naprawy.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-01-21
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Port Żerań Liczba usterek wydaje się być cały czas akceptowalna, ale niestety ich zakres i powaga już nie, ponieważ wykryte nieprawidłowości wymagają doświadczonego fachowca.
Marzena Inżynier Pewny Lokal 2020-01-22
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Odebraliśmy również pomieszczenia przynależne. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-02-10
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Port Żerań zrobiliśmy w 2020 roku. Sprawdziliśmy stan techniczny pomieszczeń przynależnych. Odbiór techniczny inwestycji nie przebiegł pomyślnie, ponieważ inżynier wychwycił naprawdę dużą liczbę wad, które w naprawie są bardzo kosztowne oraz pracochłonne.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-02-11
Mieszkanie w inwestycji Port Żerań odebraliśmy w 2020. Wykonaliśmy audyt pomieszczeń przynależnych. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę mieściła się w normie pośredniej, ale niestety większość z nich wymaga poważnej naprawy, która wiąże się też, ze sporymi nakładami finansowymi.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-03-11
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Ponadto, wykonaliśmy przegląd przynależności. Odbierając inwestycję, nasz inżynier wskazał naprawdę dużą liczbę usterek, ale bardziej problemowe jest to, że wszystkie mają charakter poważny oraz są kosztowne w naprawie.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-03-16
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. dwa miejsca parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Mieszkanie było w stanie pod klucz. Nasi inżynierowie rzadko mają do czynienia z tak niewielką liczbą wad, ale niestety ich zakres okazał się być dość poważny oraz wymagający kompetencji podczas naprawy.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-05-27
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Zajęliśmy się również oceną jakości wykonania przynależności, czyli w przypadku tego lokalu obiektów takich jak [PRZYNALEŻNOŚĆI] Dzięki badaniu przeprowadzonym kamerą termowizyjną mogliśmy określić, czy w mieszkaniu występują jakieś ogniska korozji biologicznej. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Stan wylewek nie jest w pełni zadowalający. Wykryte nieprawidłowości i wady w zakresie tynków.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-07-08
Odbiór lokalu od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Port Żerań. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce parkingowe . Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi. Wylewki zostały wykonane z dużą starannością.
Karol Inżynier Pewny Lokal 2020-07-29
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Brak ognisk korozji biologicznej. miejsce parkingowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Lokal był w stanie deweloperskim. Tynk w tym mieszkaniu był bliski ideału, ale posiadał kilka małych odspojeń. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. To był jeden z przyjemniejszych odbiorów, ponieważ wykryliśmy naprawdę niewiele usterek, które okazały się być stosunkowo drobne i łatwe w naprawie.
Grażyna Inżynier Pewny Lokal 2020-07-29
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Port Żerań Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Odbiory, jakie wykonujemy bardzo często wskazują na akceptowalną liczbę usterek, ale najważniejsze jest to, jak poważne są to wady, a w tym przypadku są one wymagające. Wylewki zostały wykonane z dużą starannością. Stan oraz jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2020-09-16
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak Miejsce postojowe. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-09-16
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-09-23
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Port Żerań Brak ognisk korozji biologicznej. miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa i nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-09-30
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Dokonaliśmy też pomiaru za pomocą termowizji. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Szyby oraz ramy okienne bez zarzutu. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-10-02
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. przynależności to przynależności tego lokalu, które również skontrolowaliśmy Mieszkanie wydano w stanie surowym. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-10-06
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Port Żerań Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. miejsce postojowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Dokonaliśmy również pomiaru za pomocą termowizji. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-12-02
Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak garaż. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Wykryliśmy liczbę usterek na średnim poziomie, która okazała się do przejścia, ponieważ jakość wykrytych uchybień była łatwa w naprawie, nie wymagała również dodatkowego nakładu finansowego. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-05

Forum opinii o inwestycji Port Żerań

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Port Żerań

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Czasem na inwestycji Amsterdam znajdujemy usterki trudne w naprawie. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Żoliborz Artystyczny są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Idylla, Wrocław

Inwestycja Osiedle Idylla zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Mieszkania w inwestycji Marina Mokotów są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ogrodowa, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Usterkowość lokali jest w normie. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Mieszkania w inwestycji Piękna 21 są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Deweloper niechętnie naprawia usterki. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Czasem na inwestycji Osiedle Głębocka znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Włodarzewska 70, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Deweloper niechętnie naprawia usterki. W lokalach znajdujemu wiele usterek.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Należy poprawić obsługę klienta. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Należy poprawić obsługę klienta. Czasem na inwestycji Osiedle Grabiszyńska 141 znajdujemy usterki trudne w naprawie.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach