Zarezerwuj

zdjęcie do Sprawdź przykładowe opinie z przeprowadzonych odbiorów technicznych z pomocą naszych inżynierów na inwestycjach firmy Dom Development.

Dom Development

Marina Mokotów


Opinie o Marina Mokotów od Dom Development, Warszawa

4.5/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 45 odbiorów
4.1/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 45 odbiorów
4.8/5 obsługa klienta
na podstawie 45 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Marina Mokotów

TYNKI
średnia 4.7/5 z 45 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.7/5 z 45 odbiorów
OKNA
średnia 3.8/5 z 45 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.8/5 z 45 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Marina Mokotów

Mieszkanie odbieraliśmy w 2020 roku. Występowanie zawilgoceń skontrolowaliśmy za pomocą termowizji. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Usterki, które wykryto można zakwalifikować do tych trudniejszych w naprawie oraz bardziej wymagających solidnego fachowca, ale ich liczba jest powodem do umiarkowanej radości.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-05-19
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Marina Mokotów Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejesce post.. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Odbiory, które charakteryzują się nielicznymi uwagami są bardzo przyjemne, ale niestety aspekt związany z powagą wad jest tym, co najważniejsze, a w tym przypadku wady okazały się niestety dość problematyczne.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-05-27
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2020 r. Lokal był w stanie deweloperskim. Skontrolowaliśmy stan techniczny przynależności. W raporcie odbioru odnotowaliśmy średnią liczbę usterek, które tak naprawdę warto usunąć po konsultacji z fachowcem, który doradzi jak to zrobić poprawnie i w miarę sprawnie.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-05-29
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji Dom Development w czerwcu 2020 r. Sprawdziliśmy stan techniczny pomieszczeń przynależnych. Mieszkanie zostało oddane w stanie deweloperskim. W mieszkaniu zostało wykonane wiele zmian lokatorskich. Usterki, jakie zaobserwowaliśmy są łatwe w naprawie, poradzi sobie z nimi większość przeciętnych fachowców, ale jest ich trochę więcej niż kilka.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-06-01
Mieszkanie odbieraliśmy w 2020 roku. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-06-02
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. przynależności to elementy przynależące do lokalu, których jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Mieliśmy za zadanie dodatkowo sprawdzić zmiany lokatorskie w mieszkaniu. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi. W trakcie odbioru usterek nie było mało, ale bywają odbiory, podczas których wykryliśmy ich znacznie więcej, ale ważniejsze jest to, że nie są tak proste w naprawie i wymagają podpowiedzi fachowca. Podczas odbioru lokalu wykryto lekkie odspojenia tynku. Istotne wady stolarki okiennej: dużo rys oraz innych poważnych usterek.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-06-05
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Wśród dodatkowych obiektów przynależnych do mieszkania, które sprawdziliśmy były przynależności. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. W trakcie odbioru znaleźliśmy naprawdę niewielką liczbę usterek, które niestety nie należały do tych najłatwiejszych w usunięciu, zaś wymagały wiedzy i doświadczenia. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-06-08
W inwestycji Marina Mokotów robiliśmy odbiór mieszkania. Lokal był w stanie deweloperskim. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak miejsce postojowe. Zacieki oraz zawilgocenia nie zostały odnalezione. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Deweloper może być dumny z jakości wylewek. Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-06-16
Mieszkanie w inwestycji Marina Mokotów odebraliśmy w 2020. Występowanie zawilgoceń skontrolowaliśmy za pomocą termowizji. przynależności to elementy przynależące do mieszkania, których jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Mieszkanie było całkowicie wykończone. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Jakość wylewek pozostawia wiele do życzenia. Odbiory, jakie wykonujemy bardzo często wskazują na akceptowalną liczbę usterek, ale najważniejsze jest to, jak poważne są to wady, a w tym przypadku są one wymagające. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-06-22
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2020 r. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Wykonaliśmy przegląd przynależności. Sprawdziliśmy mieszkanie kamerą termowizyjną. Brak ognisk korozji biologicznej. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Wylewki zawierały w sobie kilka elementów do poprawki.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-06-30
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Zostało wykonane badanie kamerą termowizyjną. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. boks rowerowy i miejsce postojowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Mieszkanie odznaczało się dobrze wyłożonym tynkiem mimo kilku nieistotnych wad. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. To był jeden z przyjemniejszych odbiorów, ponieważ wykryliśmy naprawdę niewiele usterek, które okazały się być stosunkowo drobne oraz łatwe w naprawie.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-07-02
Mieszkanie w inwestycji Marina Mokotów odebraliśmy w 2020. miejsce postojowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Wykryliśmy nieliczne wady, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących lokalu deweloperskie. Deweloperowi zostało zlecone wprowadzenie zmian lokatorskich, które spowodowały, iż lokal odbiegał od standardowego lokalu w tej inwestycji. Szyby oraz ramy okienne bez zarzutu. Tynk w tym mieszkaniu zawierał drobne wady wymagające małych poprawek. Wylewki wykonano zasadniczo poprawnie, chociaż zawierały drobne elementy, które nadawały się do poprawki.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-07-03
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji Dom Development w lipcu 2020 r. Marina Mokotów zmaga się z problemem powstawania zawilgoceń w mieszkaniach. Dokonaliśmy kontroli lokalu kamerą termowizyjną. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak miejsce parkingowe . W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Liczba usterek wydaje się być cały czas akceptowalna, ale niestety ich zakres oraz powaga już nie, ponieważ wykryte nieprawidłowości wymagają doświadczonego fachowca. W tym mieszkaniu inwestor dokonał wielu zmian lokatorskich, które sprawiły, że musieliśmy dokonywać inspekcji ze wzmożoną starannością oraz uwagą. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-07-07
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Lokal był w stanie deweloperskim. W sprawdzanym przez nas mieszkaniu sprawdziliśmy poziom zawilgocenia przy użyciu kamery termowizyjnej. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce parkingowe . Odbiory, jakie wykonujemy bardzo często wskazują na akceptowalną liczbę usterek, ale najważniejsze jest to, jak poważne są to wady, a w tym przypadku są one wymagające. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Wykonaliśmy więcej pracy w związku ze zmianami lokatorskimi i koniecznością ich sprawdzenia. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-07-07
W inwestycji Marina Mokotów robiliśmy przegląd lokalu. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce parkingowe. Stolarka okienna nie posiada żadnych wad i usterek. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny.
Marzena Inżynier Pewny Lokal 2020-07-20
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Marina Mokotów W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Dokonaliśmy też pomiaru za pomocą termowizji. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób i nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-08-21
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Marina Mokotów garaż to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Sprawdziliśmy mieszkanie kamerą termowizyjną. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Wykryte nieprawidłowości i wady w zakresie tynków. Wylewki wykonano zasadniczo poprawnie, chociaż zawierały drobne elementy, które nadawały się do poprawki. Kilka usterek, które znaleźliśmy to dobry wynik, ale ich naprawa wymagać będzie trochę pracy i konsultacji z fachowcem, który poradzi, w jaki sposób wykonać poprawki. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-09-24
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Marina Mokotów. Mieszkanie zostało oddane w stanie deweloperskim. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak miejsce parkingowe. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Tynk w tym mieszkaniu był bliski ideału, ale posiadał kilka małych odspojeń. Szyby oraz ramy okienne bez zarzutu.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-09-25
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. komórka to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-11-04
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development w 2020 r. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Wykonaliśmy badanie termowizyjne. boks rowerowy to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Wylewki zostały wykonane z dużą starannością. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-11-05
W inwestycji Marina Mokotów zrobiliśmy przegląd lokalu w 2020 roku. komórka i miejsce parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków oraz zawilgoceń. Występowanie zawilgoceń skontrolowaliśmy za pomocą termowizji. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Wykryliśmy nieliczne wady, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących lokalu deweloperskie. Na tej inwestycji stan wylewek pozostawiał dużo do życzenia. Wykryłem istotne wady. Tynk w tym mieszkaniu zawierał drobne usterki wymagające małych poprawek.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-11-09
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Wylewki nie zawierały ani jednej wady. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki.
Paweł Inżynier Pewny Lokal 2020-11-10
Mieszkanie w inwestycji Marina Mokotów odebraliśmy w 2020. 2 miejsca postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Niewielka liczba usterek to coś, co cieszy każdego, ale warto skupić się na jakości wykrytych wad, które w trakcie tego odbioru okazały się dość poważne i wymagające rzetelnego fachowca. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób oraz nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2020-11-12
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Marina Mokotów Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Lokal był w stanie deweloperskim. 2 miejsca postojowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Przy odbiorze mieszkania nie wykryto nieprawidłowości w związku z elementami okiennymi. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze i jego pracy. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń.
Marcin Inżynier Pewny Lokal 2020-11-12
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Marina Mokotów Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków oraz zawilgoceń. miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Tynk w mieszkaniu wymaga usunięcia bardzo dużej ilości wad. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa i nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu.
Adrian Inżynier Pewny Lokal 2020-11-16
W inwestycji Marina Mokotów zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Zajęliśmy się również oceną jakości wykonania przynależności, czyli w przypadku tego lokalu obiektów takich jak [PRZYNALEŻNOŚĆI] Mieszkanie wydano w stanie surowym. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa oraz nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-11-18
W inwestycji Marina Mokotów robiliśmy przegląd lokalu. Mieszkanie wydano w stanie surowym. miejsce postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. W mieszkaniu odkryto problem z lokalnymi zawilgoceniami. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Średnia liczba usterek to jedna wiadomość dotycząca odbioru, zaś druga określa jakość wad oraz tym razem wykryliśmy błędy wymagające pomocy fachowca oraz drobnego wkładu finansowego. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-11-24
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji Dom Development w listopadzie 2020 r. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem. Stolarka okienna nie posiada żadnych wad i usterek. Deweloper może być dumny z jakości wylewek.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-11-26
W inwestycji Marina Mokotów zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Mieszkanie zastaliśmy w stanie deweloperskim Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością. Średnia liczba usterek to jedna wiadomość dotycząca odbioru, zaś druga określa jakość wad i tym razem wykryliśmy błędy wymagające pomocy fachowca i drobnego wkładu finansowego. Istotne wady stolarki okiennej: dużo rys oraz innych poważnych usterek. Wylewki prezentują się nienagannie.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-02
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji Dom Development w grudniu 2020 r. przynależności to przynależności lokalu, których inspekcji również dokonaliśmy. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Dzięki badaniu przeprowadzonym kamerą termowizyjną mogliśmy określić, czy w mieszkaniu występują jakieś ogniska korozji biologicznej. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-03
W 2020 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Dodatkowo dokonaliśmy inspekcji przynależności mieszkania wśród których znajdowały się 2x miejsce parkingowe, komórka lokatorska, loggia 20m2. Lokal był w stanie deweloperskim. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Wylewki prezentują się nienagannie. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Przy odbiorze mieszkania wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. W trakcie odbioru dostrzeżono naprawdę dużo wad, które nie należą do tych łatwych i niedrogich w naprawie, a raczej wymagają solidnej wiedzy i doświadczonego fachowca.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-12-07
Odbiór mieszkania od dewelopera Dom Development robiliśmy w 2020 roku w inwestycji Marina Mokotów. Mieszkanie zostało oddane w stanie deweloperskim. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2020-12-09
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2020 r. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. komórka i miejsca postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Dodatkowo sprawdziliśmy zmiany lokatorskie w mieszkaniu. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. Szyby i ramy okienne bez zarzutu.
Łukasz Inżynier Pewny Lokal 2020-12-14
Odebraliśmy mieszkanie w 2020 w inwestycji Marina Mokotów W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak miejsce parkingowe. Dokonaliśmy też pomiaru za pomocą termowizji. Lokalne zawilgocenia wymagały koniecznego wysuszenia. Mieszkanie wydano w stanie surowym. W trakcie odbioru znaleźliśmy naprawdę niewielką liczbę usterek, które niestety nie należały do tych najłatwiejszych w usunięciu, zaś wymagały wiedzy i doświadczenia. Stan i jakość stolarki okiennej bez zarzutu. Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością. Wylewki zostały wykonane z dużą starannością.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2020-12-15
Mieszkanie odbieraliśmy w 2020 roku. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Miejsce postojowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. To był naprawdę przyjemny odbiór, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2020-12-17
Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. miejsce postojowe to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. To był jeden z przyjemniejszych odbiorów, ponieważ wykryliśmy naprawdę niewiele usterek, które okazały się być stosunkowo drobne i łatwe w naprawie. Tynk w lokalu nie posiada żadnych uszkodzeń.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2021-01-11
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2021 r. miejsce parkingowe i komórka lokatorska to przynależność, która również nie obyła się bez naszej dokładnej inspekcji. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Wylewki wykonane w sposób bardzo staranny. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Znaleźliśmy średnią liczbę usterek, które nie generują żadnych strat, ponieważ można je naprawić szybko i sprawnie, to finalnie satysfakcjonujący efekt odbioru mieszkania. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2021-01-18
Odbiór mieszkania w inwestycji o nazwie Marina Mokotów zrobiliśmy w 2021 roku. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak 2 miejsca i komórka. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Średnia liczba usterek to jedna wiadomość dotycząca odbioru, zaś druga określa jakość wad oraz tym razem wykryliśmy błędy wymagające pomocy fachowca oraz drobnego wkładu finansowego. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. Wylewki nie zawierały ani jednej wady.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2021-01-19
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Dom Development w 2021 r. przynależności to przynależności tego lokalu, które również skontrolowaliśmy Brak ognisk korozji biologicznej. Przy odbiorze lokalu wykryto kilkanaście wad przy elementach okiennych. Wylewki prezentują się nienagannie. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Średnia liczba wykrytych przez nas usterek to przeciętna informacja, ale naprawa wad wykrytych przez inżyniera generować będzie prawdopodobnie koszty o umiarkowanej wysokości, więc nie jest tak źle.
Robert Inżynier Pewny Lokal 2021-01-19
W inwestycji Marina Mokotów robiliśmy odbiór mieszkania. 2 miejsce postojowe to dodatkowy obiekt na jakość konstrukcji którego również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Nie mogliśmy się do niczego przyczepić jeśli chodzi o tynk w tym mieszkaniu, ponieważ został nałożony z największą starannością. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Istotne wady stolarki okiennej: dużo rys oraz innych poważnych usterek. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-21
Odbiór techniczny mieszkania przeprowadziliśmy styczniu 2021 r. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależności, takie jak: przynależności. Brak ognisk korozji biologicznej. Odbieraliśmy mieszkanie o liczbie usterek na poziomie przeciętnym, które można naprawić w miarę sprawnie, z niewielką pomocą fachowca lub wydając niewielki budżet to efekt często akceptowalny. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Wady stolarki okiennej są zbyt duże i konieczna jest jej wymiana. Nie zidentyfikowano problemów z wylewkami: wylewki bez zarzutu.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-01-26
Mieszkanie odbieraliśmy w 2021 roku. komórka i miejsce parkingowe to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Brak ognisk korozji biologicznej. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego oraz godnego polecenia dewelopera. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób oraz nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności. Wylewki mogły zostać zrobione lepiej, gdyż zawierały kilka nieprawidłowości średniej wagi.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-02-04
Odbiór robiliśmy w 2021 roku. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak przynależności: Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. To był naprawdę przyjemny przegląd, ponieważ w mieszkaniu dostrzegliśmy niewiele usterek, które można szybko, w łatwy sposób naprawić. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Średni stan stolarki okiennej nie wpływa dobrze na ocenę jakości inwestycji. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę.
Maciej Inżynier Pewny Lokal 2021-02-08
W 2021 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi.
Hubert Inżynier Pewny Lokal 2021-02-26
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Marina Mokotów Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. komorka lokatorska to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Wylewki zawierały w sobie kilka elementów do poprawki. Wykryliśmy liczbę usterek na średnim poziomie, która okazała się do przejścia, ponieważ jakość wykrytych uchybień była łatwa w naprawie, nie wymagała również dodatkowego nakładu finansowego. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. W mieszkaniu nie odkryliśmy żadnych nieprawidłowości z tynkiem.
Jerzy Inżynier Pewny Lokal 2021-03-09
Mieszkanie odebrane od dewelopera Dom Development. przynależności to elementy przynależące do mieszkania, których jakość wykonania przez dewelopera Dom Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. Kiedy dokonywaliśmy odbioru mieszkania, było w pełni gotowe do zamieszkania, czyli wykończone pod klucz. Po dokładnej analizie nie wykryliśmy niepokojących zacieków i zawilgoceń. Deweloper może być dumny z jakości wylewek. Wyłożenie tynku w tym mieszkaniu to była robota pierwszej klasy - brak jakichkolwiek defektów. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. W raporcie odbioru odnotowaliśmy średnią liczbę usterek, które tak naprawdę warto usunąć po konsultacji z fachowcem, który doradzi jak to zrobić poprawnie i w miarę sprawnie.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2021-04-12

Forum opinii o inwestycji Marina Mokotów

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Marina Mokotów

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dom Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Stacja Grochów, Warszawa

Inwestycja Stacja Grochów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Amsterdam, Warszawa

Inwestycja Amsterdam zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest poprawna. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Premium, Warszawa

Inwestycja Osiedle Premium zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. W lokalach występuje niewielka liczba usterek. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Mieszkania w inwestycji Żoliborz Artystyczny są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

a, Wrocław

Inwestycja a zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Cybernetyki 17, Warszawa

Inwestycja Osiedle Cybernetyki 17 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Biuro pracuje doskonale. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Port Żerań, Warszawa

Inwestycja Port Żerań zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. W lokalach występuje niewielka liczba usterek.

CZYTAJ DALEJ

Nowe Księże, Wrocław

Inwestycja Nowe Księże zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Marina Mokotów, Warszawa

Inwestycja Marina Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Dolny Mokotów, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Browary Warszawskie jest zgodna z rynkowym standardem. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Księcia Witolda , Wrocław

Inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Wille Taneczna, Warszawa

Inwestycja Wille Taneczna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Wilno, Warszawa

Inwestycja Osiedle Wilno zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Mieszkania w inwestycji Osiedle Wilno są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Piękna 21, Wrocław

Inwestycja Piękna 21 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Głębocka, Warszawa

Inwestycja Osiedle Głębocka zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek.

CZYTAJ DALEJ

Metro Zachód, Warszawa

Inwestycja Metro Zachód zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. Usterkowość lokali jest wysoka. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

, Warszawa

Inwestycja zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji jest zgodna z rynkowym standardem.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Zielna, Wrocław

Inwestycja Osiedle Zielna zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Obsługa klienta przez przedstawicieli inwestora jest niezadowalajaca. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Komedy, Wrocław

Inwestycja Osiedle Komedy zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Dom na Kurkowej, Wrocław

Inwestycja Dom na Kurkowej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Biuro pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Grabiszyńska 141, Wrocław

Inwestycja Osiedle Grabiszyńska 141 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Należy poprawić obsługę klienta. Nasi inżynierowie regularnie odnajdowali kilkanaście do kilkudziesięciu usterek w lokalach.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Służewiec, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Służewiec zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Apartamenty Służewiec znajdujemy usterki trudne w naprawie. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Żoliborz Artystyczny, Warszawa

Inwestycja Osiedle Żoliborz Artystyczny zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.W lokalach znajdujemu wiele usterek. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Rezydencja Stanisława Augusta, Warszawa

Inwestycja Rezydencja Stanisława Augusta zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. W lokalach znajdujemu wiele usterek. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Ołtaszyn, Wrocław

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej. Należy poprawić obsługę klienta. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki.

CZYTAJ DALEJ

Chociebuska 11, Wrocław

Inwestycja Chociebuska 11 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Inwestor powinien poprawić obsługę klienta. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach