Zarezerwuj odbiór Najszybciej zarezerwujesz odbiór online - tak jak 81% naszych klientów

Inspekcja mieszkania przed kupnem Wrocław

W artykule wyjaśniamy dlaczego warto dokonać odbioru mieszkania z doświadczonym inżynierem we Wrocławiu .
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w odbiorze technicznym?
Zarezerwuj termin odbioru

Inspekcja mieszkania przed kupnem Wrocław

Wrocław jest miastem o wielkim potencjale. Można w nim rozwinąć się zawodowo, realizować swoje pasje i marzenia. Jest to miasto, które przyciąga młodych ludzi i bardzo często zatrzymuje ich na dłużej. Posiadanie mieszkania bardzo często jest decyzją, która zatrzymuje młodych na dłużej w jednym miejscu. Firmy deweloperskie szukają przestrzeni w okolicach wielkich miast, takich jak Wrocław, by tworzyć nowe mieszkania i przyciągać inwestorów.

Co warto sprawdzić przed kupnem nowego mieszkania we Wrocławiu

Duże miasta dają duże możliwości. Firmy deweloperskie bardzo często konkurują ze sobą. Warto sprawdzić ofertę każdej, a w momencie podpisania umowy deweloperskiej mieć świadomość, czego należy oczekiwać, gdy nadejdzie moment odbioru. 

Ekipy budowlane bardzo często pracują pod presją czasu, co wpływa na efekt końcowy ich pracy, dlatego istotna jest kontrola stanu deweloperskiego, gdy mówimy o rynku pierwotnym. Pewny Lokal jest firmą, która profesjonalnie pomaga podczas odbiorów mieszkań we Wrocławiu, sprawdza każdy detal, skupia się nawet na takich drobiazgach jak działający dzwonek.

Inspekcja mieszkania przed kupnem Wrocław

Mieszkania na rynku wtórnym sprawdza się zupełnie inaczej niż te z rynku pierwotnego. Przede wszystkim należy skupić się na konstrukcji mieszkania i całego budynku, a także na instalacji. Warto zorientować się jakie remonty zostały wykonane, a co zdaniem sprzedających wymaga naprawy. Używane przez naszych inżynierów technologie, połączone z doświadczeniem są w stanie rozprawić się z każdym nieuczciwym sprzedawcą.

Mieszkanie we Wrocławiu – jak dobrze wybrać

Bardzo często inwestor nie posiada wystarczającej wiedzy z zakresu inspekcji mieszkań. Polecamy w takim przypadku skorzystać z usług profesjonalistów. Pewny Lokal to nie tylko doświadczeni fachowcy, ale również wysokiej jakości sprzęt, który pozwala zauważyć to, czego gołym okiem nie można ocenić. 

Nasi fachowcy sprawdzą jakość tynków, ścian wewnątrz budynku, stan materiałów wykończeniowych podłóg. Mogą użyć kamery termowizyjnej, by sprawdzić istnienie ewentualnych mostków cieplnych, zawilgoceń. Pewny Lokal bez problemu wskaże miejsca, które podatne są na straty ciepła i późniejsze zagrzybienie.

Odbiory techniczne wykonywane przez naszych inżynierów finalizuje raport, który jest podstawą do negocjowania ceny, ewentualnych napraw, a czasem nawet rezygnacji klientów z wybranego mieszkania we Wrocławiu.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym?


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 1 opinii.

Jak wygląda odbiór mieszkania?

Zobacz film z odbioru mieszkania z ekspertem Pewny Lokal

Baza wiedzy

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka