Zarezerwuj odbiór lub napisz do nas

Największe inwestycje deweloperskie w Krakowie w II i III kwartale 2018 r.

W najbliższy czasie – na przełomie II i III kwartału 2018 roku w Krakowie i jego okolicach zakończy się budowa wielu inwestycji deweloperskich od praktycznie każdego spośród wiodących deweloperów działających na krakowskim rynku, pośród nich są: Murapol, Lokum Deweloper, LC Corp, Centrum Nowoczesnych Technologii oraz Mota-Engil Real Estate. We wszystkich tych inwestycjach możesz zamówić odbiór mieszkania z Pewnym Lokalem.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w odbiorze technicznym? Zarezerwuj termin odbioru

Odbiór mieszkania w Krakowie: Murapol oddaje największą liczbę mieszkań

Deweloperem oddającym do użytkowania największą liczbę mieszkań jest Murapol S.A., który przygotował dla mieszkańców Krakowa inwestycje Murapol Bieczyńska, Murapol Królewskie Tarasy oraz Murapol Nowy Złocień.

Inwestycja Murapol Bieczyńska: to kompleks czterech budynków mieszkalnych powstających w dzielnicy Bieńczyce. Wciąż dostępne są lokale o powierzchniach pomiędzy 24 a 65 m². Atutem osiedla jest atrakcyjne położenie – zaledwie 8 km od centrum Krakowa.
Przewidywany termin oddania osiedla Murapol Bieńczycka do użytkowania to III kwartał 2018 r.

Druga inwestycja – Murapol Królewskie Tarasy – zlokalizowana jest w Wieliczce, tuż obok parku im. A. Mickiewicza. W ramach tego osiedla deweloper Murapol proponuje mieszkania o powierzchni od 32 do 65 m² zlokalizowanych w ośmiu czteropiętrowych budynkach.
Królewskie Tarasy są w odległości około 12 km od rynku Starego Miasta, przewidywany termin oddania to III kwartał 2018 r.

Ostatnia inwestycja Murapola oddawana do użytkowania w tym okresie – Murapol Nowy Złocień, jest zlokalizowana w południowo-wschodniej części miasta, w obrębie dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Inwestycja obejmuje trzy budynki wielorodzinne mierzące po pięć kondygnacji nadziemnych, Murapol proponuje są mieszkania o powierzchni od 25 do 60m².
Murapol Nowy Złocień położony jest 11 km od centrum miasta, a przewidywany termin oddania do użytkowania to III kwartał 2018 r.

Odbiór mieszkania w Krakowie: Lokum Deweloper – Siesta i Vista

Następnym deweloperem w Krakowie jest Lokum Deweloper, oferuje on mieszkania w dwóch inwestycjach: Lokum Siesta i Lokum Vista.

Pierwsza z nich – Lokum Siesta, zlokalizowana jest nad rzeką Wilgą, w obrębie dzielnicy Podgórze. finalnie inwestycja będzie składać się z pięciu budynków liczących po pięć nadziemnych kondygnacji. Deweloper mieszkania będą miały metraż od 30 do 93 m². Ciekawostką jest, że cały kompleks ma liczyć aż 576 mieszkań – Pewny Lokal już przygotowuje się do obsłużenia 576 odbiorów technicznych na osiedlu Lokum Siesta.
Inwestycja zlokalizowana jest w odległości ok. 5 km od rynku Starego Miasta, przewidywany termin oddania pierwszego etapu (115 mieszkań) do użytkowania – III kwartał 2018 r.

Druga inwestycja to Lokum Vista – osiedle powstające na Podgórzu Duchackim. W tej inwestycji deweloper Lokum oferuje 242 mieszkania mieszkania o powierzchniach od 31 do 90 m². Osiedle Vista będzie docelowo składać się z kilku budynków mających od czterech do dziewięciu pięter. Osiedle Lokum Vista położone jest 6 km od Sukiennic, a przewidywany termin oddania do użytkowania to III kwartał 2018 r.

Odbiór mieszkania w Krakowie: LC Corp S.A – specjaliści od budowy wysokich budynków

Kolejnym dużym deweloperem działającym w Krakowie jest LC Corp S.A. Spółka Leszka Czarneckiego jest w trakcie realizacji inwestycji Centralna Park na Czyżynach. W skład kompleksu będzie wchodzić pięć budynków sześcio lub siedmio kondygnacyjnych, a oferowane mieszkania będą miały od 33 do 74 m² powierzchni. W ramach inwestycji planowana jest budowa ponad 800 mieszkań!
Osiedle Centralna Park oddalone jest 7 km od centrum miasta Krakowa. Oddawane jest etapami, aktualnie prowadzona jest sprzedaż mieszkań w etapie, który będzie gotowy w IV kwartale 2019 r.

Odbiór mieszkania w Krakowie: Centrum Nowoczesnych Technologii w Nowej 5 Dzielnicy

Inwestorem budującym osiedle Nowa 5 Dzielnica jest Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k, realizuje on ogromny projekt – budowę 1450 mieszkań w centrum Krakowa. Na osiedle składa się składającą się sześciu budynków wielorodzinnych posiadających od 7 do 10 kondygnacji naziemnych. Nowa 5 Dzielnica będzie położona w odległości zaledwie 3 km od krakowskiego rynku.

Odbiór mieszkania w Krakowie: Mota-Engil Real Estate – Fajny Dom

Ostatnim deweloperem, którego inwestycje zdecydowaliśmy się opisać jest jest Mota-Engil Real Estate z inwestycjami Vermelo II oraz Fajny Dom. Pierwsza z nich – Vermelo II jest zlokalizowana w dzielnicy Stare Miasto, w odległości 3km od rynku i składa się z dwóch budynków 10 kondygnacyjne, podzielone na lokale o powierzchni od 42 do 130 m². Druga – Fajny Dom, jest usytuowana w Czyżynach (7 km od centrum miasta) i składa się ona z czterech 7 kondygnacyjnych budynków z wydzielonymi mieszkaniami mającymi od 25 do 75 m².

Kupujesz mieszkanie od dewelopera? Odbiór mieszkania i odbiór domu z Pewny Lokal!

Opisaliśmy tylko kilku spośród kilkudziesięciu działających w Krakowie deweloperów, którzy w obecnej chwili budują ponad 250 różnych projektów deweloperskich. Każde z kilkunastu tysięcy nowych mieszkań będzie w przyszłości potrzebować odbioru technicznego, a odbiór techniczny jest tym, w czym Pewny Lokal jest najlepszy na świecie, a w wersji minimum - w Polsce ;)

Każde z kilkunastu tysięcy mieszkań technicznych to kilkanaście do kilkudziesięciu usterek, a koszty ich naprawienia liczone są w milionach, dlatego – dla oszczędności, pewności i własnego spokoju – warto zainwestować kilkaset złotych w profesjonalny odbiór techniczny mieszkania lub domu, który pozwoli oszczędzić znacznie większe środki, na niepotrzebnych naprawach. Nasi prawnicy natomiast pomogą Ci podjąć właściwe decyzję przed podpisaniem umowy deweloperskiej.

Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 6 opinii.

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka