Zarezerwuj odbiór

Odbiór mieszkania kogo polecacie

Pewny Lokal jest największą i jedyną w pełni ogólnopolską firmą zajmującą się odbiorami technicznymi mieszkań, przeglądami technicznymi mieszkań na rynku wtórnym i prawną analizą umów na rynku nieruchomości.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w odbiorze technicznym?
Zarezerwuj termin odbioru

Zobacz, dlaczego warto zlecić nam pomoc w odbiorze technicznym mieszkania.

Obejrzyj film pokazujący, dlaczego jesteśmy najlepszą firmą od odbiorów w Polsce!

Spis treści:

1. Pewny Lokal: kogo polecacie przy odbiorze mieszkania?

1. Pewny Lokal: kogo polecacie przy odbiorze mieszkania?

Na rynku odbiorów technicznych od naszych konkurentów różnimy się:

Standardami. Stale aktualizujemy nasze standardy w oparciu o zmieniające się normy techniczne i prawne. Nasi inżynierowie są nieustannie szkoleni i wymieniają się wiedzą z odbiorów technicznych – dzięki temu jesteśmy na bieżąco ze sztuczkami deweloperów. Ponieważ jesteśmy ogólnopolską firmą, każde mieszkanie sprawdzamy według stale aktualizowanej “checklisty” – dzięki temu masz gwarancję, że podczas odbioru lub przeglądu technicznego mieszkania nasz inżynier nie przeoczy żadnego ważnego elementu. Tworzymy innowacyjne, wysokiej jakości produkty w wygodnej formie. Osiągamy to dzięki znajomości potrzeb i oczekiwań naszych klientów oraz możliwościom jakie daje pozycja lidera w branży.

Szybkością. Ponieważ dysponujemy siecią inżynierów, umówienie się z nami na odbiór mieszkania lub przygotowanie analizy umowy jest możliwe nawet 24 godziny przed planowaną usługą. Nasi pracownicy zawsze dają z siebie to co mogą, aby klient był obsłużony sprawnie i pozostał zadowolony.

Obsługą klienta oraz liczbą pozytywnych opinii. Klient jest dla nas najważniejszy. W przeciwieństwie do pojedynczych fachowców dokonujących odbiorów technicznych, dzięki naszej skali oferujemy nabywcom mieszkań także wsparcie infolinii prawnej (często przydaje się przed, w trakcie i po odbiorze). Nasi pracownicy to fachowcy, o czym świadczą opinie zadowolonych klientów - posiadamy pięciokrotnie więcej pozytywnych opinii niż nasz największy konkurent.

Profesjonalizmem i ofertą infolinii prawnej. Jako jedyna ogólnopolska firma łączymy kompetencje prawnicze i techniczne, oferując usługi zarówno inżynierów jak i doświadczonych prawników. Każdy z naszych fachowców posiada bogate doświadczenie zawodowe. Inżynierowie - budowlane, a prawnicy w prawie nieruchomości. Korzystając z usługi odbioru technicznego oferujemy darmowe wsparcie naszej infolinii prawnej. Dzwoniąc na naszą infolinię prawną zostaniesz połączony bezpośrednio z jednym z naszych prawników, który odpowie na wszystkie pytania oraz pokieruje jak najlepiej rozwiązać problem prawny, który Ciebie dotyczy.

Przepisowym sprzętem i znajomością norm. Nasi inżynierowie dysponują profesjonalnym sprzętem (kamery termowizyjnej, dalmierze, wilgotnościomierze, kątowniki, łaty, poziomice, mierniki napięcia itd.). Dbamy o to, żeby nasz sprzęt spełniał normy budowlane dlatego deweloper nie może zakwestionować naszych pomiarów. Znamy też wszystkie niezbędne normy budowlane. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakim sprzętem dysponujemy podczas odbiorów technicznych oraz według jakich norm sprawdzamy mieszkania i domy.

Tym, że działamy legalnie. Jako jedna z nielicznych firm na rynku nie działamy w szarej strefie i płacimy VAT. Dzięki temu masz pewność, że nasze usługi nie zostaną zakwestionowane podczas ewentualnych sporów sądowych. Większości indywidualnych “fachowców” oferujących usługi odbioru nie może zeznawać w sądzie w razie ewentualnych sporów, bo działają w szarej strefie.

To tylko część z naszych atutów. Stale doskonalimy się i podnosimy standardy. Prosimy klientów o konstruktywne opinie i wsłuchujemy się w sugestie co jeszcze możemy ulepszyć lub zmienić aby każdy obsłużony zawsze pozostawał zadowolonym z naszych usług. Dlatego też to właśnie nas najczęściej wybierają klienci, nieraz polecając nasze usługi lub wracając do nas z nowymi zamówieniami.

Pewny Lokal to największa w Polsce firma inżynieryjna specjalizująca się w odbiorach mieszkań i domów. Co miesiąc pomagamy setkom nabywców w odbiorze nieruchomości od dewelopera. Mamy najwięcej pozytywnych opinii. Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać tutaj.

Jakie są dopuszczalne odchyłki dewelopera?

Zobacz film o dopuszczalnych odchyłkach dewelopera podczas odbioru mieszkania.

Sprawdź wiarygodne opinie o deweloperach i inwestycjach!
- opinie naszych inżynierów o inwestycjach oraz deweloperach
- opinie na podstawie odbiorów technicznych
- zobacz jakie rodzaje usterek występują najczęsciej
SPRAWDŹ

Stolarka okienna przy odbiorze mieszkania.

Zobacz, na czym powinno polegać sprawdzenie stolarki okiennej podczas odbioru mieszkania.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić nieruchomość od dewelopera i podpisać z nim umowę?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak odebrać mieszkanie lub dom od dewelopera?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku wtórnym?


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 145 opinii.

Zobacz, na czym polega przykładowy odbiór mieszkania z naszym ekspertem.

Obejrzyj film pokazujący, na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania.

Baza wiedzy

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka