Zarezerwuj odbiór

Odbiór mieszkania cennik

Odbiór techniczny mieszkania to koszt od 149 zł.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w odbiorze technicznym?
Zarezerwuj termin odbioru

Zobacz, dlaczego warto zlecić nam pomoc w odbiorze technicznym mieszkania.

Obejrzyj film pokazujący, dlaczego jesteśmy najlepszą firmą od odbiorów w Polsce!

Odbiór mieszkania cennik

Ile kosztuje odbiór mieszkania? Zgodnie z ustawą deweloperską – nic. Decydując się na samodzielny odbiór mieszkania ze względu na napiętą atmosferę i stres towarzyszący odbiorowi wymarzonego m bardzo łatwo jest wtedy przeoczyć kluczowe usterki. Ponadto o ile statystyczny nabywca posiada możliwość wykonania odbioru technicznego, to brak sprzętu spełniającego normy oraz brak znajomości tychże norm nie pozwoli mu na skuteczne zauważenie rażących niedociągnięć czekających na niego w nowym mieszkaniu. W poniższym artykule opisujemy zatem dlaczego warto skorzystać z usług naszych doświadczonych inżynierów oraz podajemy ceny zgodnie z cennikiem na stronie.

Ceny za odbiór mieszkania zaczynają się już od 149 zł brutto. W ramach tej kwoty oferujemy naszym klientom kompleksowy odbiór techniczny. W przeciwieństwie do konkurencji sprawdzamy nie tylko stan techniczny całego mieszkania, ale także jego zgodność z dokumentacją od dewelopera oraz Polskimi Normami i normami budowlanymi. Za pomocą dalmierza laserowego zweryfikujemy czy wymiary lokalu pokrywają się z rzutem od dewelopera. Sprawdzimy także, czy materiały wymienione w standardzie wykończenia rzeczywiście zostały użyte na miejscu do wykończenia lokalu.

Powyższa cena obejmuje również pomoc naszych prawników podczas odbioru. Jeżeli w jego trakcie naszym klientom pojawią się wątpliwości dotyczące kwestii prawnych wystarczy, że skontaktują się z naszą bezpłatną infolinią prawną. Po otrzymaniu zapytania przekazujemy je do biura naszych prawników, otrzymujemy informację zwrotną i dostarczamy ją klientowi aby wspólnie walczyć z deweloperem.

Odbiór mieszkania cennik Warszawa

Koszt badania mieszkania przy użyciu kamery termowizyjnej i wysokiej klasy poziomicy laserowej wynosi za to 300 zł brutto. Warto skorzystać z tych dodatkowych usług, ponieważ dzięki nim sprawdzimy także problemy z mieszkaniem niewidoczne nieuzbrojonym okiem. Dzięki profesjonalnej poziomicy laserowej zauważymy i uwzględnimy w protokole z dokładnością do 0,4 mm odchyłki od pionu i poziomu takich kluczowych elementów nieruchomości jak parapety, liniowość połączenia ściany z sufitem, odchyłki płaszczyzny sufitu, wysokości punktów elektrycznych oraz odchyłki płaszczyzny posadzki. Korzystając z kamery termowizyjnej nasz inżynier sprawdzi natomiast stan instalacji elektrycznej, ogrzewania podłogowego, wentylacji oraz okien pod kątem szczelności. Zweryfikujemy także, obecność zawilgoceń w mieszkaniu, które mogą występować z wielu przyczyn – min. z powodu wody zamkniętej w murach czy nieszczelności instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Ceny podane w cenniku są transparentne i nie ulegają zmianom. Nie zawierają one ukrytych dopłat. Znamy praktyki konkurencji i wiemy, że niestety klienci na miejscu odbioru bywają stawiani w niezręcznej sytuacji. Dowiadują się na przykład, że sprawdzenie metrażu oraz wilgotności wiążą się z dodatkowymi dopłatami. Takie sytuacje nie mają natomiast miejsca w przypadku naszej firmy. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz życzymy bezusterkowego odbioru.

Pewny Lokal to największa w Polsce firma inżynieryjna specjalizująca się w odbiorach mieszkań i domów. Co miesiąc pomagamy setkom nabywców w odbiorze nieruchomości od dewelopera. Mamy najwięcej pozytywnych opinii. Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać tutaj.

Jakie są dopuszczalne odchyłki dewelopera?

Zobacz film o dopuszczalnych odchyłkach dewelopera podczas odbioru mieszkania.

Sprawdź wiarygodne opinie o deweloperach i inwestycjach!
- opinie naszych inżynierów o inwestycjach oraz deweloperach
- opinie na podstawie odbiorów technicznych
- zobacz jakie rodzaje usterek występują najczęsciej
SPRAWDŹ

Stolarka okienna przy odbiorze mieszkania.

Zobacz, na czym powinno polegać sprawdzenie stolarki okiennej podczas odbioru mieszkania.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić nieruchomość od dewelopera i podpisać z nim umowę?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak odebrać mieszkanie lub dom od dewelopera?

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku wtórnym?


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 5/5 na podstawie 67 opinii.

Zobacz, na czym polega przykładowy odbiór mieszkania z naszym ekspertem.

Obejrzyj film pokazujący, na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania.

Baza wiedzy

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka