Zarezerwuj odbiór

Odbiór mieszkania cennik

Odbiór techniczny mieszkania to koszt od 149 zł.
Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w odbiorze technicznym?
Zarezerwuj termin odbioru

Odbiór mieszkania cennik

Ile kosztuje odbiór mieszkania? Zgodnie z ustawą deweloperską – nic. Decydując się na samodzielny odbiór mieszkania ze względu na napiętą atmosferę i stres towarzyszący odbiorowi wymarzonego m bardzo łatwo jest wtedy przeoczyć kluczowe usterki. Ponadto o ile statystyczny nabywca posiada możliwość wykonania odbioru technicznego, to brak sprzętu spełniającego normy oraz brak znajomości tychże norm nie pozwoli mu na skuteczne zauważenie rażących niedociągnięć czekających na niego w nowym mieszkaniu. W poniższym artykule opisujemy zatem dlaczego warto skorzystać z usług naszych doświadczonych inżynierów oraz podajemy ceny zgodnie z cennikiem na stronie.

Ceny za odbiór mieszkania zaczynają się już od 149 zł brutto. W ramach tej kwoty oferujemy naszym klientom kompleksowy odbiór techniczny. W przeciwieństwie do konkurencji sprawdzamy nie tylko stan techniczny całego mieszkania, ale także jego zgodność z dokumentacją od dewelopera oraz Polskimi Normami i normami budowlanymi. Za pomocą dalmierza laserowego zweryfikujemy czy wymiary lokalu pokrywają się z rzutem od dewelopera. Sprawdzimy także, czy materiały wymienione w standardzie wykończenia rzeczywiście zostały użyte na miejscu do wykończenia lokalu.

Powyższa cena obejmuje również pomoc naszych prawników podczas odbioru. Jeżeli w jego trakcie naszym klientom pojawią się wątpliwości dotyczące kwestii prawnych wystarczy, że skontaktują się z naszą bezpłatną infolinią prawną. Po otrzymaniu zapytania przekazujemy je do biura naszych prawników, otrzymujemy informację zwrotną i dostarczamy ją klientowi aby wspólnie walczyć z deweloperem.

Odbiór mieszkania cennik Warszawa

Koszt badania mieszkania przy użyciu kamery termowizyjnej i wysokiej klasy poziomicy laserowej wynosi za to 300 zł brutto. Warto skorzystać z tych dodatkowych usług, ponieważ dzięki nim sprawdzimy także problemy z mieszkaniem niewidoczne nieuzbrojonym okiem. Dzięki profesjonalnej poziomicy laserowej zauważymy i uwzględnimy w protokole z dokładnością do 0,4 mm odchyłki od pionu i poziomu takich kluczowych elementów nieruchomości jak parapety, liniowość połączenia ściany z sufitem, odchyłki płaszczyzny sufitu, wysokości punktów elektrycznych oraz odchyłki płaszczyzny posadzki. Korzystając z kamery termowizyjnej nasz inżynier sprawdzi natomiast stan instalacji elektrycznej, ogrzewania podłogowego, wentylacji oraz okien pod kątem szczelności. Zweryfikujemy także, obecność zawilgoceń w mieszkaniu, które mogą występować z wielu przyczyn – min. z powodu wody zamkniętej w murach czy nieszczelności instalacji wodnej i kanalizacyjnej.

Ceny podane w cenniku są transparentne i nie ulegają zmianom. Nie zawierają one ukrytych dopłat. Znamy praktyki konkurencji i wiemy, że niestety klienci na miejscu odbioru bywają stawiani w niezręcznej sytuacji. Dowiadują się na przykład, że sprawdzenie metrażu oraz wilgotności wiążą się z dodatkowymi dopłatami. Takie sytuacje nie mają natomiast miejsca w przypadku naszej firmy. W związku z tym zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz życzymy bezusterkowego odbioru.

Ściągnij nasz poradnik:
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym?


Czy nasz artykuł pomógł Ci w Twoim problemie? Podziel się zdobytą wiedzą ze znajomymi!

Oceń artykuł:

Średnia 4.9/5 na podstawie 34 opinii.

Jak wygląda odbiór mieszkania?

Zobacz film z odbioru mieszkania z ekspertem Pewny Lokal

Baza wiedzy

Zobacz więcej

Jak sprawdzić mieszkanie?

Czego dowiesz się dzięki raportowi Pewny Lokal?

Kliknij na ikonę pewny lokal czarny domek
żeby dowiedzieć się
więcej o usłudze!

strzałka